Son Dakika! Antalya' da Patlama!

Antalya' dan son dakika haberi... Antalya Ticaret ve Sanayi Odasının Çevre Yolu üzerindeki binasında bu sabah 08:50 sıralarında patlama meydana geldi. Patlamanın neden olduğu henüz öğrenilemezken olay yerine ambulanslar sevkedildi. Patlamada çok sayıda hafif yaralı olduğu belirtildi.

Abone olbanner90
Güncel 25.10.2016, 09:51 25.10.2016, 10:05 makalem
70
Son Dakika! Antalya' da Patlama!

 Antalya' dan bir son dakika haberi geldi... Antalya Ticaret ve Sanayi Odasının Çevreyolu üzerindeki binasında bu sabah 08:50 sıralarında patlama meydana geldi. Patlamanın neden olduğu henüz belirlenemedi. Olay yerine ambulanslar sevkedildi. Patlamada yaralananlar olduğu belirlendi. Patlamanın olduğu bölgede çevredeki binalar ve araçlar hasar gördü. Olay yerinde bir aracın ise tamamen patladığı öğrenildi. 
 
Patlama sesinin kent merkezinden duyulduğu kaydedildi. Olay yerinde parçalanmış bir araç, çok sayıda hafif yaralı görüldüğü bildirildi. Ayrıca 4 otomobilin ve çevrede bulunan binaların hasa gördüğü kaydedildi. Bugün Tücaret ve Sanayi Odası Meclisi' nde bir toplantı olacağı Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel' in de toplantıya konuşmacı olarak katılacağı bildirildi. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?