Suriyeli genç kızlara barda fuhuş...

Dün gece Şanlıurfa'da polis ile huzur operasyonu yapıldı. Huzur operasyonu ile birlikte içler acısı bir durum yaşandı. Denetlenen barlarda Suriyeli kadınların konsomatris olarak çalıştırıldığı ortaya çıktı.

Abone olbanner90
Güncel 24.05.2014, 17:43 24.05.2014, 17:43
751
Suriyeli genç kızlara barda fuhuş...
 Yaklaşık 6 saat süren denetimlerde, polis, kurallara uymayan ve ruhsatı bulunmayan işyerleri sahipleri ile bazı Suriye uyruklu kişiler hakkında işlem yaptı.

İçişleri Bakanlığı'nın son kararnamesiyle Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Eyüp Pınarbaşı, görevinin üçüncü gününde kentte huzurun sağlanması için bazı toplantılar yaptı. Toplantıların ardından Asayiş Şube Müdürlüğü'nde görevli resmi ve sivil ekiplerden oluşan 500 personel, akşam saatlerinde Asayiş Ekipler Amirliğinde toplanarak, denetim yapılacak park ve eğlence mekanlarını belirledi. Polisler, daha sonra belirlenen yerlere geçerek, burada kimlik kontrolü yapıp, vatandaşların huzurunu bozan kişilere 'Kabahatler Kanunu' kapsamında ceza kesti. Yapılan üst aramalarında üzerilerinde uyuşturucu madde ve ruhsatsız tabanca ele geçirilen 5 kişi hakkında da yasal işlem başlatıldı.

45 EĞLENCE MEKANINA BASKIN YAPILDI

Polisler, gecenin ilerleyen saatlerinde kent merkezindeki 45 ayrı eğlence mekanına baskın düzenledi. Yapılan baskınlarda, ruhsatı olmamasına rağmen alkol satışını yapan bazı işyeri sahipleri hakkında tutanak tutuldu. Bazı Suriye uyruklu kişiler hakkında da yasal işlem başlatıldı. Yaklaşık 6 saat süren huzur operasyonuyla ilgili bilgi veren Şanlıurfa Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı, benzer uygulamaların süreceğini ve vatandaşların huzurunu sağlamak için her türlü çalışmayı yapacaklarını söyledi.
Yorumlar (3)
Mahmut tiler şanlıurfa 8 yıl önce
başbakan gelsinler başımızın üstünde yeri var dediği zamanlar iyidir nasıl olsa gariban işçilerin sırtından vergileri alıp suriyeli kardeşlerime bakarım diyor gelsin açıklama yapsın
x 8 yıl önce
Dusmuslere, kader kurbanlarina bu sekilde zulum yapmak insanligin bittiginin gostergesidir
ender 8 yıl önce
Zinaya da yaklaşmayın, çünkü o pek çirkindir ve kötü bir yoldur. 17:32

Zina eden kadın ve zina eden erkekten her birine yüz sopa vurun; Allah'a ve ahiret gününe inanıyorsanız, Allah dini(ni tatbik) hususunda sizi sakın acıma duygusu kaplamasın! Müminlerden bir grup da onlara uygulanan cezaya şahit olsun. 24:2
banner92
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?