banner107

Yine o villada tecavüz.

Antalya’da Filiz G.’nin ilaçlı birayla grup sekse zorlandığı ve tecavüze uğradığı iddiasının altından ilginç aşk fantezileri çıktı. Olayın geçtiği villa da tecavüzle anılıyor.

Abone olbanner90
Güncel 16.06.2014, 05:24 16.06.2014, 05:24
388
Yine o villada tecavüz.
 Antalya Döşemealtı’nda bir müzikholde çalışan 26 yaşındaki Filiz G., 1 Haziran gecesi, burada tanıştığı Mesut H. adlı işadamının cipiyle yola çıktı. Filiz G. ile Mesut H., Fatih A. ile de eşi iddiaya göre grup seks yaptı. Ev sahibi Emrah K. ile eşi Kamile K. ise ilişkiye katılmayıp, izlemekle yetindi. Ertesi gün Fatih A. ile eşi Khatuna A., Filiz G.’yi Duacı Köyü’nde işadamı Cevat Y.’nin villasına götürdü. 

Savcılığa koştu

Burada ikram edilen kahveyi içtikten sonra kendinden geçen Filiz G.’ye, Cevat Y. zorla ters ilişki kurdu. Filiz G.’nin ertesi gün şüpheliler hakkında şikayetçi olması üzerine soruşturma başlatan savcılık, olaya karıştıkları belirtilen kişilerin ifadesini aldı. Karşılaştırma yapmak üzere şüphelilerden sperm örnekleri de alındı.

Parayla beraber olmam

İşadamı Mesut H. ise Filiz G.’yi olay gecesi Doğu Garajı semti civarından aldığını belirterek, “Normal yoldan cinsel ilişkiye girdik. Sabah ise Filiz G. benden 5 bin lira istedi. Bu kadar param olmadığını belirterek, 500 lira verdim. Daha sonra işe gittim” diye konuştu. İşadamı Cevat Y. ise “Evime geldiler. Kahve ikram ettim. Filiz G. benimle olmak istedi. Biz de odaya girip birlikte olduk. Filiz G. benden para istedi. Kimseye tecavüz etmedim” dedi. 

Aynı villa aynı olay

Şüphelilerden Cevat Y. hakkında savcılık, 3 ay önce de lise öğrencisi 17 yaşındaki B.Y.Ş.’ye ecstasy hap verip grup seks yaptıkları iddiasıyla başka bir soruşturma yürütüyor.

Kamile hanım fantazisi!

Emrah K., savcılıktaki ifadesinde suçlamaları reddetti. Eşi Kamile K. ise 9 yıllık evli olduklarını, 1 yıldır hayatlarına renk katmak için eş değişimi fantazisi yaşadıklarını belirterek şöyle dedi: “Önceleri internet sitesinden partner bulduk. Tanışıyoruz, iki taraf da birbirini beğenirse karşı tarafın evine gidiyoruz. Hiç kendi evimize davet etmedik. İlk defa o akşam oldu. Evli çift olmalarına özen gösteriyoruz. O akşamki Filiz G. ve Mesut H.’yi, Fatih A. aracılığıyla tanıdık. Ben ya da eşim karşı tarafı beğenmezse cinsel birliktelik yaşamayız. Filiz G. bizim evde istekliydi. Yatak odasında iki saat kaldılar. Evimiz 1+1 olduğu için biz koridorda bekledik. Filiz G.’nin zaman zaman ’Erkeğim’ diye hitap ettiğini duyduk.”
Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner108
banner109