Ağzındaki balonla gizlice hapishaneye sokmuş!

Abone olbanner90
Gündem 18.08.2022, 14:35
62
Ağzındaki balonla gizlice hapishaneye sokmuş!

Amerika Birleşik Devletleri'nin Tennessee eyaletinde yaşanan bir olay akıllara durgunluk verdi.

İsminin Rachel Dollard olduğu öğrenilen 33 yaşındaki bir kadın hapishanedeki sevgilisinin ölümü sonrası cinayetle suçlanıyor.

Yetkililer kadının, Şubat ayında Tennessee'de bulunan 'Turney Center Industrial Complex' eyalet hapishanesine yaptığı ziyaret sonrası erkek arkadaşı Joshua Brown'ın aşırı doz nedeni ile hastaneye kaldırıldığı ve burada hayatını kaybettiğini açıkladı.

Peki uyuşturucu ile ilgili suçlamalar nedeni ile 11 yıl hapis cezasına çarptırılan ve cezasını çeken adamın eline bu kadar uyuşturucu nasıl geçmişti? Bu sorunun cevabı bugün ABD basınında 'ölüm öpücüğü' başlığıyla duyuruldu.


BALONUN İÇİNE SAKLADI, ÖPÜŞÜRKEN VERDİ

Hapishaneden yapılan açıklamaya göre hayatını kaybeden mahkuma uyuşturucuyu getiren kız arkadaşı Rachel'dan başkası değildi.

İkinci derece cinayet ve kaçakçılıkla suçlanan Rachal Dollard
33 yaşındaki kadın içi uyuşturucu dolu balonu ağzının içine sakladı ve Hapishane ziyareti sırasında öpüşürken erkek arkadaşına verdi.

Joshua Brown'ın ölümü sonrası İkinci derece cinayet ve kaçakçılık ile suçlanan kadın geçtiğimiz hafta sonu tutuklandı.

Tennessee Ceza İnfaz Kurumu Direktörü David Imhof konuya ilişkin yaptığı açıklamada “Bu olay, yasa dışı maddelerin hapishanelere sokulmasının gerçek tehlikelerini ve takip eden sonuçlarını ortaya koyuyor. Teşkilatımız, personelimizin ve gözetimimizde bulunan insanların güvenliğini tehdit eden kişiler hakkında yasal haklarını kullanacaktır.” dedi.

Yorumlar (0)

banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner109