Lierac Vücut Çatlağı Ürünleri

Lierac Vücut Çatlağı Ürünleri

Abone olbanner90
Gündem 17.01.2022, 14:11
20
Lierac Vücut Çatlağı Ürünleri

Lierac Vücut Çatlağı Ürünleri

Lierac son yıllarda çatlak tedavisi için kullanılabilen en iyi alternatiflerden biri haline gelmiştir. Kilo almaktan dolayı vücudun hacmi genişlediği için cilt, bu farklılığa uyum sağlayabilmek için çatlayabilmektedir.

Çatlakların genel sebeplerinden biri de hormonal değişimlerdir. Bu hormonal değişimler, genellikle hamilelik döneminde ortaya çıkarak ciltte çatlak oluşumuna sebebiyet verebilmektedir. Çatlaklar cilt üzerinde en fazla, yağlı bölgeleri hedef almaktadır.

Lierac ile Hedefe Yönelik Bakım

Hamilelik esnasında hamilelerin en çok korktuğu durumlardan biri çatlaklardır. Bu süreçte hamileleri psikolojik olarak da olumsuz yönde etkileyen çatlaklar, vücuttaki hormonal değişimler ve kilo artışına bağlı olarak oluşum göstermektedir.

Lierac çatlak kremi ile çatlak problemlerine yönelik etkili bir bakıma kavuşabilirsiniz. Lierac kullanarak hem çatlak oluşumunun önüne geçebilir hem de oluşumu tamamen engelleyebilirsiniz. Bu cilt tipinize bağlı bir durum olmakla birlikte kişiden kişiye değişkenlik gösterebilmektedir.

Çatlaklara Veda Edin

Lierac, içerisinde yer alan bitkisel formülü sayesinde çatlak oluşumunu önlemek için kullanılan popüler ürünlerden biridir. İçerisinde bulunmakta olan yüksek değerde bitkisel özler sayesinde, çatlaklara veda etmenizi sağlayabilmektedir. Lierac çatlak kreminin içerisinde sarmaşık otu, kırk kilit otu, aslan pençesi gibi çok değerli bitki özleri yer almaktadır.

Lierac çatlak kreminin içerisinde ki bitki özlerinden oluşan karışıma phytolastil denmektedir. Phytolastil ise vücutta kolajen üretimini artırmaktadır. Bu nedenle çatlakların önlenmesi konusunda kullanılmaktadır. Hamilelik sürecinde de güvenle kullanılabilmektedir. Çatlaklar hamileliğin 3. Ayından sonra oluşabileceği için, 3. Aydan itibaren kullanmaya başlayabilirsiniz.

Lierac Çatlak Kremi Nasıl Kullanılır?

Hamilelerin ve yeni doğum yapmış annelerin en çok tercih ettiği ürünlerden biri olan Lierac çatlak kremi ile çok kısa sürede tatmin edici sonuçlar elde edebilmeniz mümkün.

Lierac çatlak kremi kullanılırken öncelikle, parmak uçları ile yapılacak hafif bir masaj uygulanması ürünün cilt tarafından maksimum seviyede emilim göstermesine imkan tanıyacaktır. Lierac çatlak kremi için https://www.recete.com/lierac/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

Yorumlar (0)

banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106