Mersin'den KKTC'ye Atılan Kulaç!

Mersin'den KKTC'ye Atılan Kulaç!

Abone olbanner90
Gündem 03.10.2021, 10:15 Hande Erol Sağdıç
11
Mersin'den KKTC'ye Atılan Kulaç!

Mersin'den KKTC'ye Atılan Kulaç!

İlk seviyesinde başarılara sahip olan ve bunun yanında başarıları ile adından söz ettiren Emre Seven, son günlerde çok farklı bir işe adım attı. Deniz kirliliğinin oldukça kötü bir durum olmasının ve bunun yaşanmasının bizler için büyük bir tehlike olduğunu düşünürsek Emre Seven buna dikkat çekmeye çalışıyor.

Bu yüzden de şimdi Mersin’den KKTC’ye kadar yüzmeyi hedefliyor. Mersinden kendini sulara bırakan Emre Seven için sürecek bu yolculuğun bir hayli zorlu ve uzun olduğu konuşurken otuz beş saatte başarıya ulaşması bekleniyor. Otuz beş saatlik bir maceranın içerisinde, bu zorlu görevi üstlenen Emre Seven kendi adımlarını da her birimizin denizi için atıyor.

trendbet

Deniz Kirliliği Önemli Bir Sorun!

Gerekli desteğe sahip olan Emre Seven yarın yakın zamanlar içerisinde başarıya ulaşması beklenirken başarıya bir hayli yakın olduğunu da söylemekten geri durmadı. Deniz kirliliğine dikkat çekmek için atılan her kulacın hakkını vererek ilerleyen Emre Seven için de ayrıca büyük bir özen durumu mevcut.

trendbet giriş

Gerekli takiplerin en iyi şekilde yapılmasının yanında bu seferki deneme içerisinde çok daha iyi sonuçlar alınılması da beklenenler arasında yer alıyor. Bu organizasyon ve bu amaç uğruna uzunca yıllar hazırlanan Emre Seven, kendi içerisinde var olmasını beklediği adımları da tüm inancıyla var ettiğini de gösteriyor. Sizin beklediğiniz başarıya ulaşması merakla beklenirken Milli sporcunun haberleri de an ve an aktarılmaya da devam ediyor.

Yorumlar (1)
Kamil ekin 3 hafta önce
He başarıya çok yakınmış cidden 80 km yüzeceğim Kıbrıs’a yüzeceğim diye denize girip 16 saatte 20 km yüzüp saatte 2 km bile yüzemeyip üstelikte boğulmaktan son anda kurtarılarak maratonu yine yarım bıraktı
Ayrıca emre seven milli sporcu değil hangi mil takımda yüzmüş Yüzme Federasyonu milli sporcu listesinde adı sanı geçmiyor
banner92

Malatya oto kiralama

16°
açık
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
Namaz Vakti 22 Ekim 2021
İmsak 05:18
Güneş 06:36
Öğle 12:34
İkindi 15:48
Akşam 18:21
Yatsı 19:35
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P