Ne bekleniyor Sason hava durumu?

Ne bekleniyor Sason hava durumu?

Abone olbanner90
Gündem 07.01.2021, 22:35 Vadi sağdıç
30
Ne bekleniyor Sason hava durumu?

Ocak ayının ikinci yarısı oldukça havalı geçeceğine söz veriyor. Böylece gözle görülür bir bozulma olacak ve Sason hava durumu. Geceleri sıcaklık sıfırın altında olacak ve gün boyunca sadece + 5-6 santigrat dereceye kadar hafif bir ısınma olacak.

Şehirde yeni yılın ilk 2 haftası yeterince güneşli ve berrak olsaydı, ocak ayının ikinci yarısı sadece soğuk değil, düzenli yağış da vaat ediyor. Bu nedenle tahminciler yağmur ve hatta bazı günlerde kar bekliyorlar. Sokakta neredeyse her zaman% 100 nem olacaktır. Kasırga şehri birkaç gün kaplayacak. Şiddetli ve şiddetli yağış beklenmiyor, ancak bazı günler birkaç saat kar yağacak, bu nedenle dışarı çıkacaksanız, daha sıcak giyinmeyi unutmayın. Şimdi hava durumu şehir Sason oldukça değişkendir, bu nedenle herhangi bir yağışa hazırlıklı olmanız gerekir. Güncel bilgileri hava durumu web sitesinde günün veya gecenin herhangi bir saatinde görüntüleyebilirsiniz. Burada şu konularda bilgi bulabilirsiniz:

  • hava sıcaklığı;
  • atmosferik kolonun basıncı;
  • yağış olasılığı;
  • rüzgar hızı.

İncelediğinizden emin olun ve dışarıda her zaman son derece rahat hissedebilirsiniz.

Ne olacak Gürgentepe hava durumu?

Ocak ayının ikinci yarısında Karadeniz tatil beldelerinde de bazı değişiklikler olacak. Yani, Gürgentepe hava durumu gözle görülür şekilde daha serin hale gelecektir. Geceleri sıfırın altına düşecek ve gün boyunca sadece + 2 + 4 derece olacak. Ayrıca bu süre yüksek nem ile karakterizedir. Bazı günler% 90'ı aşacaktır. Havanın bulutlu, az da olsa hafiflemesi bekleniyor. Ancak fırtına rüzgarları beklenmiyor. Dışarıda yüksek nem olacak ve bu da güneş ışığının olmamasıyla birlikte düşük sıcaklıklara neden olacaktır. Bu nedenle hava durumu şehir Gürgentepe rekreasyon için uygun olma ihtimali düşüktür. Ancak siklonun bu bölgeyi uzun süre kaplaması beklenmiyor ve yakında yine güneşli olacak.

Güncel hava durumu tahmini havadurumu

Kış, pencerenizin dışındaki havanın düzenli olarak değiştiği bir zamandır. Güncel kalmak için web sitemizi ziyaret ettiğinizden emin olun. Hava durumu tahmini havadurumu-tr.com düzenli olarak güncellenir ve rafine edilir. Yalnızca bölgeniz için belirli ve ayrıntılı veriler burada. Bilgiler ücretsizdir ve hem bilgisayarınızdan hem de mobil cihazınızdan görüntülenmesi kolaydır. Bilgiler günde birkaç kez güncellenir. Daima güncel hava durumu tahmini seni bekliyor. Dış mekanlar için doğru kıyafetleri bulmanıza yardımcı olması için bu bilgileri kullanın.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?