Yılmaz Batan Romanya'da Kürsüde!

Yılmaz Batan Romanya'da Kürsüde!

Abone olbanner90
Gündem 30.09.2021, 15:04 Hande Erol Sağdıç
3
Yılmaz Batan Romanya'da Kürsüde!

Genç golfçülerden biri olarak bilinen Yılmaz Batan Romanya’da düzenlenen Amatör Açık Şampiyonası içerisinde başarı elde etti. Bu başarısı Olympos Golf Kulübü tarafından da duyuruldu. Yapılan bu duyuruya göre de Yılmaz Batan, yapılan şampiyonada ikincilik sahibi oldu. İkincilik kürsüsüne çıkarak ülkemize yeni bir gurur daha getirilirken Yılmaz Batan, oldukça iyi bir performans gösterdi.

Maç içerisinde birinci bir Bulgar olurken yorumlar da oldukça iyiydi çünkü zorlu hava şartlarına rağmen oyuncuların çok iyi performanslar gösterildiği de söylendi. Ayrıca Yılmaz Batan yaptığı açıklamalar içerisinde duyduğu sevinç ve gururu da çok net bir şekilde yansıttı. Ülkemizin bayrağını göklerde dalgalandırma gururuna sahip olmasının verdiği kıvancı anlattı. Ayrıca antrenörüne ve Belek Golf Akademisi’ne de teşekkürlerini iletti. Slotcasino yeni adresi  

Romanya’dan İkincilik Haberi Geldi!

Yapılan yarış sonrasında Yılmaz Batan ikinci olurken maç sonrasında altıncı olan kişi de Kadirhan Yener oldu. Olympos Golf Kulübü Genel Başkanı da bu durum hakkında kendi yorumlarını yaptı. Genel olarak verdiği açıklamalar içerisinde sporcularının gösterdiği başarıların ve performansların oldukça iyi olduğunu anlattı.

Var olan hava şartlarına rağmen yarış içerisinde iyi sonuçlar elde edilmesinin yanında bu başarılar içerisinde Antrenör olan Cahit Kaya’nın başarılarından da söz etti. Ek olarak kendisine teşekkürlerini ileten Başkan, aldıkları sonuçların mutluluğunu da oldukça açık bir şekilde belli etti. Hedefleri çok daha iyi yerlerde olmak olan sporcular da bunu yansıtıyorlardı.

Yorumlar (0)
banner92

Malatya oto kiralama

Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
Namaz Vakti 22 Ekim 2021
İmsak 05:18
Güneş 06:36
Öğle 12:34
İkindi 15:48
Akşam 18:21
Yatsı 19:35
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P