banner119

Depremzede çocukların gönüllerine dokunuldu

ADANA’DA KEBAPÇILIK YAPAN YAŞAR AYDIN, DEPREMZEDE ÇOCUKLARI RAMAZAN BAYRAMI'NDA VE 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI'NDA DA UNUTMAYARAK OYUNCAKLARLA GÖNÜLLERİNE DOKUNDU

Abone olbanner90
HATAY 25.04.2023, 09:19
1
Depremzede çocukların gönüllerine dokunuldu

Adana’da kebapçılık yapan Yaşar Aydın, depremzede çocukları Ramazan Bayramı’nda ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda da unutmayarak oyuncaklarla gönüllerine dokundu.

11 ili etkileyen Kahramanmaraş merkezli depremler büyük yıkıma yol açarken, Adana’da kebapçılık yapan Yaşar Aydın depremin ilk gününden bu yana her ile tek tek giderek depremzedelere destekte bulundu. 11 ilde ki depremzedelere kebap yapan Aydın, geçen gün de Hatay’daki konteyner kente gitti Burada çocuklarla oyunlar oynayan Aydın, hem 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı hem de Ramazan Bayramı nedeniyle binlerce çocuğa oyuncak dağıttı.

Desteklerinin süreceğini aktaran Yaşar Aydın, "Elimden geldiğince bu insanlara ve çocuklara destek oluyorum. Onları devletimiz hiç yalnız bırakmıyor ama bizlerde desteklerimizle onların yalnız olmadığını hatırlatmamız lazım. Bugün on binlerce çocuk oyuncaklara kavuşunca çok mutlu oldu. Onların mutluluğu her şeyden önemli" diye konuştu.

Yorumlar (0)

Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106
banner108
banner109