banner119

Hataylı depremzede çocuklar ‘Çocuk Şenliği’ni çok sevdi

KARTAL BELEDİYESİ TARAFINDAN, DEPREMİN EN ÇOK VURDUĞU İLLERDEN BİRİ OLAN HATAY’DA, DEPREMZEDE ÇOCUKLARA VE AİLELERİNE BİR NEBZE OLSUN MORAL VEREBİLMEK İÇİN DÜZENLENEN ÇOCUK ŞENLİKLERİ TÜM COŞKUSUYLA DEVAM EDİYOR. OYUN VE EĞLENCE ATÖLYELERİYLE MİNİKLERİN MUTLU ANLAR YAŞADIĞI ETKİNLİKLERE, ÜNLÜ SANATÇI DERYA ULUĞ KATILARAK HATAYLILAR İLE BİR ARAYA GELDİ.

Abone olbanner90
HATAY 14.04.2023, 11:35
1
Hataylı depremzede çocuklar ‘Çocuk Şenliği’ni çok sevdi

Kartal Belediyesi tarafından, depremin en çok vurduğu illerden biri olan Hatay’da, depremzede çocuklara ve ailelerine bir nebze olsun moral verebilmek için düzenlenen çocuk şenlikleri tüm coşkusuyla devam ediyor. Oyun ve eğlence atölyeleriyle miniklerin mutlu anlar yaşadığı etkinliklere, ünlü sanatçı Derya Uluğ katılarak Hataylılar ile bir araya geldi.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen çocuk şenliği, her gün yıkımların fazla olduğu ayrı bir mahallede gerçekleşiyor. Çocuklar, aileleriyle birlikte şenlik alanına gelerek; oyun ve eğlence atölyeleri, drama oyunlarına katılarak eğlence dolu anlar yaşıyor.

Öte yandan, Kartal Belediyesi tarafından şenliklerde, çocuklara oyuncak hediye edilerek, pamuk şeker ve patlamış mısır ikramında bulunuluyor. Kartal Belediyesi, hazırladığı çocuk şenliği programıyla, miniklere moral vermeye devam ediyor.

Derya Uluğ, Hataylıları yalnız bırakmadı

Kartal Belediyesi tarafından hazırlanan çocuk şenliklerinin, son misafiri ise sanatçı Derya Uluğ oldu. Ünlü sanatçı, Defne ilçesinin Harbiye Mahallesi’nde düzenlenen şenliklere katılarak minikler ve aileleriyle bir araya geldi. Hataylılar, sanatçıyla sohbet ederek, bol bol fotoğraf çektirdi. Etkinliğin ardından Derya Uluğ, Kartal Belediyesi’nin katkılarıyla hazırlanan 500 kişilik bir iftar sofrasında depremzedeler ile birlikte orucunu açtı.

Yorumlar (0)

Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106
banner108
banner109