Isparta Emrespor’dan Milletvekili Gökgöz’e plaket

ISPARTA'YI BÖLGESEL AMATÖR FUTBOL LİGİNDE GELENDOSTSPORLA BİRLİKTE TEMSİL EDECEK OLAN EMRESPOR'DA YÖNETİM ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR. KIRMIZI-SİYAHLILAR, AK PARTİ ISPARTA MİLLETVEKİLİ MEHMET UĞUR GÖKGÖZ'Ü ZİYARET ETTİLER.

ISPARTA 11.09.2020, 13:47
6
Isparta Emrespor’dan Milletvekili Gökgöz’e plaket

Isparta’yı Bölgesel Amatör Futbol Liginde Gelendostsporla birlikte temsil edecek olan Emrespor’da yönetim ziyaretlerine devam ediyor. Kırmızı-siyahlılar, AK Parti Isparta Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz’ü ziyaret ettiler. Ziyarette Kulüp Başkanı Ozan Gezer ve yöneticiler hazır bulundu.

Emrespor Başkanı Ozan Gezer, Isparta Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz’ün Emrespor formasını giydiğini belirterek, takıma katkılarından dolayı teşekkür etti. Kırmızı-siyahlılar, Milletvekili Gökgöz’e teşekkür plaketi, forma ve özel logolu Emrespor bardağı hediye ettiler.

AK Parti Isparta Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Emrespor’un yanında olduklarını ve gereken desteği vereceğini söyledi. Kendisinin de yıllarca Emrespor formasını giydiğini belirterek, “Emrespor’un altyapı ve akademi anlamında yaptığı çalışmaları başarılı buluyorum. Merdivenleri tek tek çıkmak lazım. Emrespor’a yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig’de başarılar diliyorum” dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?