banner119

Kahramanmaraş’ın kuzey ilçelerindeki hasarlı yollar onarılıyor

KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ AFŞİN, ELBİSTAN, EKİNÖZÜ VE NURHAK’TA DEFORME OLDUĞU İÇİN ULAŞIMDA KONFOR VE GÜVENLİĞİ OLUMSUZ ETKİLEYEN ARTERLERDE BAKIM, ONARIM VE YENİLEME ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR.

Abone olbanner90
KAHRAMANMARAŞ 29.04.2023, 17:48
2
Kahramanmaraş’ın kuzey ilçelerindeki hasarlı yollar onarılıyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Afşin, Elbistan, Ekinözü ve Nurhak’ta deforme olduğu için ulaşımda konfor ve güvenliği olumsuz etkileyen arterlerde bakım, onarım ve yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

Şehirde altyapıdan ulaşıma, üstyapıdan su hizmetlerine, barınmadan sosyal yardımlara tüm alanlarda faaliyetlerini hummalı bir şekilde sürdüren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, şehrin ulaşım standardını artırmak için de arterlerde bakım, onarım ve yenileme çalışmalarına devam ediyor. Kuzey İlçeleri Dairesi Başkanlığınca Afşin, Elbistan, Ekinözü ve Nurhak’ta yürütülen çalışmalarla, ilçelerde ve kırsal mahallelerde deforme olan arterler tamir edilerek ulaşımda konfor ve güvenlik tesis ediliyor. Yoğun bir şekilde devam eden çalışmalarla yollarda deforme olan kısımlar yenilenerek trafikte meydana gelebilecek aksamaların önüne geçiliyor.

Kuzey İlçeleri Dairesi Başkanlığından yapılan açıklamada, yerleşim yerlerinin ulaşım standardının artırılması noktasında çalışmaların artarak devam edeceği belirtildi.

Yorumlar (0)