Başiskele’de Kurban Bayramı tedbirleri alındı

BAŞİSKELE BELEDİYESİ YAKLAŞAN KURBAN BAYRAMI'YLA BİRLİKE TEDBİRLERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ. BAYRAM BOYUNCA EKİPLER İLGİLİ BİRİMLERİ İLE GÖREV BAŞINDA OLACAK.

KOCAELİ 29.07.2020, 13:05
2
Başiskele’de Kurban Bayramı tedbirleri alındı

Başiskele Belediyesi yaklaşan Kurban Bayramı’yla birlikte dezenfekte işlemlerini ve tedbirlerini gerçekleştirdi. Bayram boyunca ekipler ilgili birimleri ile görev başında olacak.

Başiskele Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Kurban Bayramı öncesi temizlik çalışmalarını gerçekleştirdi. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ile birlikte, Çağrı Merkezi ekipleri ve zabıta ekipleri 24 saat vatandaşların hizmetinde olacak. Bayram’da Çağrı Merkezi ile arayan vatandaşların kurban atıkları, sağlıklı bir şekilde toplanacak. Ekipler, evsel atık ve molozların toplanması için de bayram boyunca görev yapacak. Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde geçen Mayıs ayında hizmete alınan çöp taksi ile kurban atıkları, evsel atıklar, moloz atıkları anında toplanabilecek.

Öte yandan, cadde ve sokakların dezenfekte işlemlerini gerçekleştiren ekipler, Kurban Bayramı’nın ilk gününe kadar ilçedeki tüm ibadethanelerin temizlik çalışmalarını tamamlayacak.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?