İstanbul, Yeşilköy – Güzellik ve kişisel bakım alanında hizmet veren Lady Spa, 2013 yılından bu yana kadınlara özel olarak kapılarını aralıyor. Modern ve geleneksel yöntemlerin harmanlandığı bu özel mekan, kadınların günlük hayatın yoğunluğundan uzaklaşarak kendilerine vakit ayırmalarını sağlıyor.

Kadınlara Özel Hizmetlerin Adresi

İşletme müdürü Özgür Yüksel, "Bizim amacımız, her kadının kendini özel hissettiği bir alan yaratmaktır. Lady Spa’ya adım atan herkes için bir kaçış noktası sunuyoruz," diyor. Lady Spa, zengin bir seçenek paleti ile misafirlerine kendilerini yenileme imkanı tanıyor.

Spor Toto'dan Canlı Maç İzleme Keyfi ve Tombala Heyecanı Spor Toto'dan Canlı Maç İzleme Keyfi ve Tombala Heyecanı

Geniş Bir Hizmet Yelpazesi

Lady Spa, Türk hamamı ve saunadan cilt ve vücut bakımı uygulamalarına, bölgesel incelme, buhar banyosu, çeşitli masaj türleri ve lazer epilasyon gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor. Herbalpack masajı ve İsveç/Relax masaj gibi seanslarla da rahatlama ve kişisel bakım ihtiyaçlarına yanıt veriyor.

Canlandırıcı Deneyimler ve Vitamin Bar

Lady Spa, canlandırıcı deneyimlerin yanı sıra, vitamin barında sunulan taze ve doğal içeceklerle ziyaretçilerinin günlük enerjilerini yükseltmeyi hedefliyor.

Özgür Yüksel’in Gözünden Lady Spa Güzellik

Özgür Yüksel, misafir memnuniyeti odaklı çalışmalarını vurgulayarak, "Lady Spa’da geçirilen her anın değerli olduğuna inanıyoruz. Burada sunulan her hizmet, ziyaretçilerimizin memnuniyetini gözeterek özenle hazırlanmıştır," diye ekliyor.

Yeşilköy’de Eşsiz Bir Kişisel Bakım Deneyimi

Kendini yenilemek ve rahatlamak isteyen kadınların adresi olan Lady Spa, konforlu ve dinlendirici ortamıyla dikkat çekiyor. İstanbul’un kalabalığından bir nefeslik kaçış sunan bu mekan, kadınların aradığı huzuru ve bakımı sağlayarak Yeşilköy’de fark yaratıyor.