banner107

Medcezir 55. Bölümünde Neler Olacak? 9 Ocak Cuma

Sude Kenan’la olan ilişkisinin gizemli heyecanına kendini kaptırmışken gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır. Sonunda bu rüyadan uyanma vakti gelmiştir. Kenan kalp çarpıntısıyla onu beklerken, Sude zor bir karar verir.

Abone olbanner90
Magazin 07.01.2015, 20:58 07.01.2015, 20:58
162
Medcezir 55. Bölümünde Neler Olacak? 9 Ocak Cuma
 

Bir hafta aradan sonra bu hafta yepyeni bir bölümle ekrana gelecek olan Medcezir dizisinin 55. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizide neler olacağı merak konusu oldu. Fragman bilgileri ve özet ayrıntıları haberimizden takip edebilirsiniz...


Yaman’ın Nadir’in kaçış planını herkesten önce tahmin etmesi Leyla’nın hayatını kurtarır. Nadir ise etrafını saran çemberi aşmak için son hamlelerini yapar. Nadir’in işlediği suçların kanıtlanmasıyla polis bütün sürece el koyar. Bu durum Sude dışında herkesin rahat bir nefes almasına neden olur.

Mira’nın Yaman’a yılbaşı hediyesi olarak şarkısını televizyonda çaldırması, şarkının internette bir fenomen olmasına neden olur. Yaman’ın meşhur olması fikri uzak bir hayal değildir. Bu durum en çok Mira’yı rahatsız eder. Öte yandan şans Kenan’ın kapısını da çalar. 

Selim’in hayatında hep bir adım geride olacağını hisseden Deniz, ilişkilerini sorgulamaya başlar. Selim Deniz’i ikna etmeye çalışırken aslında kendisini ikna ettiğinin farkında değildir.

Bir gece vakti Sude’ye gelen telefon, onun tüm endişelerinde haklı olduğunu kanıtlar. Sude kendisini bekleyen tehlikeye doğru çaresizce ilerlerken yanında Yaman’dan başka kimse olmayacaktır. 

Yayın Günü: 9 Ocak Cuma
Yayın Saati: 20.30

Yorumlar (0)