Vali Karadeniz, muhtarlarla bir araya geldi

MANİSA VALİSİ YAŞAR KARADENİZ, HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ KAPSAMINDA SALİHLİ, AKHİSAR, GÖRDES, ŞEHZADELER VE YUNUSEMRE İLÇELERİNDE GÖREV YAPAN BAZI MAHALLE MUHTARLARI İLE ŞEHZADELER KAYMAKAMLIĞI TOPLANTI SALONUNDA BİR ARAYA GELDİ.

Abone olbanner90
MANİSA 28.07.2020, 15:33
8
Vali Karadeniz, muhtarlarla bir araya geldi

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında Salihli, Akhisar, Gördes, Şehzadeler ve Yunusemre İlçelerinde görev yapan bazı mahalle muhtarları ile Şehzadeler Kaymakamlığı toplantı salonunda bir araya geldi.

Muhtarlarla bir araya gelen Vali Yaşar Karadeniz, muhtarların yapmış olduğu görevin önemine değinerek “Kamu kurum ve kuruluşlarının vatandaşlarımızla irtibatında muhtarlarımız çok önemli bir rol üstleniyor. Türk tarihinde uç beyi kavramı vardır, sizler aslında devletimizin uç beyisiniz. Devletin en ücra köşeye kadar uzanan eli sizlersiniz, hepsinden de önemlisi kendi yaşadığınız yerde ve memleketinizde yöneticilik yapmak gibi bir zorluğu da yaşıyorsunuz. Çünkü herhangi bir sorunda vatandaşlarımız ilk olarak size geliyor. Mahallelerinizde de sizleri ziyaret etmeye, ihtiyaç ve taleplerinizi imkânlar doğrultusunda yerine getirmeye çalışacağız” dedi.

Vali Karadeniz’in konuşmasının ardından söz alan muhtarlar, hayırlı olsun dileklerini ileterek, mahallelerinin ihtiyaç ve taleplerini Vali Karadeniz’e iletti.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?