banner107

AHMET SELÇUK İLKAN, MERSİNLİ ANNELERLE BULUŞTU

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Anneler Günü’ne özel düzenlediği etkinlik kapsamında, sanatçı Ahmet Selçuk İlkan’ı sevenleriyle buluşturdu.

Abone olbanner90
Mersin Merkez 13.05.2014, 09:10 13.05.2014, 09:10
231
AHMET SELÇUK İLKAN, MERSİNLİ ANNELERLE BULUŞTU
   Kongre Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte anneler aileleriyle birlikte, Ahmet Selçuk İlkan’ın seslendirdiği birbirinden güzel şiirlerle keyifli anlar yaşadılar. Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz konuşmasında, bütün annelerin bu özel gününü kutladığını belirterek, “Cennetin, ayakları altına sıkıştırıldığı annelerimizin kıymetini onlara nasıl hizmet edersek edelim, borçlarımızı ödeyemeyiz. Sırtımızda Hacca götürsek onların hakkını ödeyemeyiz. Dolayısıyla, annesi hayatta olanların şanslı olduğunu belirtmek istiyorum. Bizler o şansı kaybettik. Ama annesi hayatta olanların bundan sonraki ömürlerinde, onları mutlu edebilmek için üzerlerine düşeni fazlasıyla yapmaları, onlara ‘of’ bile dememeleri ve onları mutlu edebilmek için var güçleriyle gayret göstermeleri gerektiğini özellikle belirtmek istiyorum. Hayatta olan tüm annelerimizin bu güzel gününü kutluyorum. Rahmetli, Rahmana kavuşan tüm annelerimize de Cenabı Allah’tan rahmet diliyorum. Mekânları cennet olsun. Tüm annelerin önünde saygıyla eğiliyorum.” diye konuştu.

   Başkan Kocamaz, program sonunda Ahmet Selçuk İlkan'a plaket takdim etti. Daha sonra şiir okuyan Başkan Kocamaz, vatandaşlardan büyük alkış aldı. 

Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner108
banner109