banner107

AKDENİZ MERSİN’İN MODERN YÜZÜDÜR

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan, CHP Akdeniz Belediye Başkan adayı Necdet Tamamoğulları ile birlikte Silifke Caddesi üzerinde bulunan esnafları ziyaret etti.

Abone olbanner90
Mersin Merkez 27.02.2014, 12:47 27.02.2014, 12:47
232
AKDENİZ MERSİN’İN MODERN YÜZÜDÜR
      Esnaf ve vatandaşların taleplerini dinleyip not alan Başkan Macit Özcan,  “Akdeniz, Mersin’in modern yüzünü temsil ediyor. Her geçen gün büyüyen, gelişen Mersin için daha büyük düşüneceğiz. Hizmet için yenilikçi fikir bizde, proje bizde, güç bizde. Önümüzdeki 5 yılda da Mersin’i güzel şeyler bekliyor. Geride bıraktığımız 15 yılın anlattığı çok şey var. Sizden aldığımız güçle hizmet etmenin mutluluğunu tüm Mersin halkı ile birlikte yaşıyoruz. Hizmet için inşallah yeniden birlikte olacağız.” diye konuştu.

     Mersin’de yaşamaktan mutlu olduklarını ifade eden esnaf ve vatandaşlar ise,  “Şehir dışından ziyaretimize gelen yakınlarımız Mersin’e hayran kalıyor, bir gelen bir daha gitmek istemiyor. Türkiye geneline baktığımızda Mersin, her anlamda yaşanabilecek bir kent. 15 yılda Mersin çok yol kat etti. Başkan Özcan’ın yeniden göreve geleceğine ve Mersin’in daha da büyüyüp güzelleşeceğine inanıyoruz. Bu nedenle gönlümüz Macit Özcan’dan yana.” dedi.

     Kendisine gösterilen ilgi ve sevgiden memnun olan Başkan Macit Özcan, Silifke Caddesi boyunca evlerinin balkonlarından sevgi gösterisinde bulunan vatandaşlara el salladı ve o sırada teneffüs saatinde bulunan Gazipaşa İlköğretim Okulu öğrencilerinin isteklerini kırmayarak okul bahçesinde fotoğraf çektirdi.

Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner108
banner109