BAŞKAN KOCAMAZ HEMŞİRELER HAFTASI’NI KUTLADI

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, içinde bulunduğumuz 'Hemşireler Haftası' dolayısıyla yazılı bir mesaj yayınladı.

Abone olbanner90
Mersin Merkez 13.05.2014, 09:11 13.05.2014, 09:11
223
BAŞKAN KOCAMAZ HEMŞİRELER HAFTASI’NI KUTLADI
   Başkan Kocamaz mesajında, "Hemşirelerimiz koruyucu sağlık hizmetleri ile tedavi edici sağlık hizmetlerinde çok önemli görevler üstlenmektedir. Ülkemizin her köşesinde, köylerde ve kentlerde, kimi zaman zor şartlar altında, vazifelerini özveriyle gerçekleştirerek halkımızın sağlığına hizmet etmektedir. Sağlık Hizmeti bir ekip hizmetidir. Hemşirelerimiz güç çalışma şartlarına rağmen ortaya koydukları disiplinli, özverili, sabırlı, hoşgörülü, şefkatli tutumları ile sağlıklı insan ve sağlıklı toplum oluşumunda sağlık ekibinin temel taşlarından olmuştur.dedi.

     Başkan Kocamaz mesajının sonunda, "Dünyada ve ülkemizde nesillerin devamı için büyük önem arz eden sağlık hizmetlerinin sağlanması ve gelişmesi için hemşirelerimiz, sorumluluk bilinciyle vazifelerini en iyi şekilde yerine getirmektedir. Bu bağlamda özveriyle hizmet veren bütün meslek mensuplarına teşekkürlerimi sunarken, içinde bulunduğumuz  Hemşireler Haftası'nı kutluyor ve bütün hemşirelerimize meslek hayatlarında başarılar diliyorum.dedi.

Yorumlar (0)
banner92
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?