Başkan Kocamaz Mutta Zafer Gecesine Katıldı

- Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, halkın güvenini boşa çıkarmayacaklarını ve gece-gündüz çalışacaklarını belirterek, MHP’nin nasıl bir belediyecilik anlayışı içerisinde olduğunu dost-düşman herkese göstereceklerini kaydetti.

Abone olbanner90
Mersin Merkez 07.04.2014, 10:40 07.04.2014, 10:40
271
Başkan Kocamaz Mutta Zafer Gecesine Katıldı
Mersin Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Belediye Başkanı Kocamaz, Mut ilçesinde düzenlenen Zafer Gecesine katıldı. Mut Belediyesi hizmet binasında, 30 Martta seçimi kazanan Mut Belediye Başkanı Nebi Yılmazı kutlayan Kocamaz, Yılmaza başarılar diledi. Kocamaz, daha sonra Mut Kalesinde düzenlenen ve MHP Mersin Milletvekili Ali Öz, Mut Belediye Başkanı Nebi Yılmaz, Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel ile çok sayıda vatandaşın katıldığı Zafer Gecesinde halkla buluştu. Burada yaptığı konuşmada Mut halkına teşekkür eden Kocamaz, "Mut ilçesinde ve Büyükşehir Belediyesinde yıllardır MHPnin bir yerel yönetim özlemi vardı. Bizi bu iki özleme kavuşturduğunuz için Allah hepinizden razı olsun" dedi.

Mut Belediye Başkanı Yılmaz ve kendisinin, halkın güvenini boşa çıkarmayacaklarını ve gece-gündüz çalışacaklarını dile getiren Kocamaz, "Milliyetçi Hareket Partililerin ve ülkücülerin nasıl bir belediyecilik anlayışı içerisinde olduğunu dost-düşman herkese göstereceğiz. Muta ilk geldiğimizde buradaki heyecanı gördük. Karaman çıkışındaki iftar yemeğinde bu işin olacağını gördük. Daha sonraki gelişlerimizde de bu heyecanın giderek arttığına şahit olduk. Allaha çok şükür ki, bu inancımız boşa çıkmadı ve 30 Martta Mut Belediyesi, MHPli kadrolara emanet edildi" ifadelerini kullandı.

Bir kere yükselen bayrağın bir daha inmeyeceğine inandıklarını vurgulayan Kocamaz, şöyle devam etti: "O bayrağın yerinden inmemesi için hepimize çok önemli görevler düşüyor. Mutta yüzde 40 civarında oy alındı, fakat hedefimiz yüzde 50nin üzerine çıkmak olmalı. Yani demokrasinin gereği, çoğunluğun iktidarı olmalıdır. O yüzden kendimizi henüz tam olarak tanıtamadığımız, gönüllerine giremediğimiz ve bize oy vermemiş vatandaşlarımızın da gönlünü almak, onları çalışmalarımızla ikna etmek zorundayız."

Konuşmaların ardından Mutlular, Zafer Gecesinde sahne alan sanatçıların seslendirdiği şarkılarla eğlendiler. - MERSİN

Yorumlar (0)
banner92
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?