BAŞKAN ÖZCAN: “PROJELERİMİZ HUZUR VE BARIŞA YÖNELİKTİR”

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan, kısa adı AKSEV olan Akdeniz Sağlık Sosyal Dayanışma Vakfı’nı ziyaret etti.

Abone olbanner90
Mersin Merkez 07.03.2014, 22:29 07.03.2014, 22:29
250
BAŞKAN ÖZCAN: “PROJELERİMİZ HUZUR VE BARIŞA YÖNELİKTİR”
 CHP Akdeniz Belediye Başkan Adayı Necdet Tamamoğulları ve Yenişehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Genç’in de katıldığı toplantıda konuşan Başkan Macit Özcan, 1999 yılından bu yana her zaman kendisine destek veren AKSEV’e teşekkür etti. 15 yıllık görev süresi boyunca Mersin’i en iyi şekilde yönettiklerini ifade eden Başkan Macit Özcan,“15 yılda başımı öne eğecek bir kusurum olmadı. Mersin’i en iyi şekilde yönettik ve bugünlere geldik” dedi.

Bütün projeleri kentin huzur ve barışını sağlamaya yönelik hazırladıklarını vurgulayan Başkan Macit Özcan, “Etnik kökeni ne olursa olsun, insanlar arasında ayrışmanın olmaması, herkesin huzur içinde yaşaması için elimden gelen her şeyi yaptım. Bunu devam ettirmek ancak sosyal demokrat partilerin işidir. Ayrıca yapmış olduğu etkinliklerle, Mersin’de barış ve huzurun sağlanmasında büyük katkısı olan AKSEV’ i kutluyorum” diye konuştu.

“MERSİN ÇAĞDAŞ BİR YÖNETİM İSTİYOR”


Yeni yasayla Büyükşehir’e bağlanan bütün ilçe, belde ve köylerde incelemeler yapılıp, sorunların tespit edildiği söyleyen Başkan Macit Özcan, “Bu doğrultuda projelerimizi hazırladık ve 30 Mart’ta yeniden göreve gelirsek, projelerimizi bir bir gerçekleştireceğiz” dedi. Konuşmasında yeni dönem projelerinden bahseden Başkan Macit Özcan,“Mersin’de metrobüs projesini hayat geçirmek için seçimden sonra sivil toplum örgütlerimizle birlikte bir araya gelip konuyu masaya yatıracağız. Mersin’i yeni dönemde çok güzel şeyler bekliyor. 30 Mart’ta zafere ulaşacağımıza inanıyorum. Çünkü Mersin geriye değil, ileriye doğru gitmeye hazır. Mersin halkı çağdaş, aydın,  Atatürkçü bir yönetim istiyor” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner110
banner108
banner109