BBP Mersin Büyükşehir Adayı Kartal: Güçlüye değil haklıya oy verin

Mersin- Tarsus’ta vatandaşlarla buluşan BBP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kaptan Kartal,” Mersin’de yaşayan vatandaşlarımıza sesleniyorum partizancılığı bir kenara bırakın. Takım tutar gibi parti tutmayın ben de yapamamışsam beni de bırakın size en iyi hizmeti yapacak adaya oy verin” dedi.

Abone olbanner90
Mersin Merkez 12.03.2014, 21:06 12.03.2014, 21:06
175
BBP Mersin Büyükşehir Adayı Kartal: Güçlüye değil haklıya oy verin
 

Halk ve kurum ziyaretlerini tüm hızıyla sürdüren Büyük Birlik Partisi(BBP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kaptan Kartal, yerel seçim çalışmaları kapsamında Tarsus’a çıkarma yaptı. BBP Tarsus Belediye Başkan Adayı Hasan Köse ile Tarsus İlçesinde esnafı ziyaret eden ve vatandaşlarla buluşan Kartal, “Yaklaşık 500 araçla konvoy yapan BBP'ye sevgi sel oldu aktı, Buraya gelen arkadaşların tamamı kendi imkanları ile geldi. Burada para babaları yok dev şirketler holdingler yok. Anadolu’nun mağrur eli nasırlı hak yemeyen yedirmeyen tertemiz Çocukları var. Bir daha söylüyorum bizim belediyecilik anlayışımız da sadece kaldırım yapmak yok. Biz 33 Dev projemizle Mersinimizin işsizlik aşsızlık problemlerini de çözmeye geliyoruz. Beni lüks lokantalarda birileri ile pazarlık yaparken görmezsiniz ben fakirin fukaranın garibanın sofrasında olur ekmek soğan yer ve onlara hizmet ederim. Bir elimle sanayide ki çırak kardeşimin elini tutar diğer elimle temiz dürüst Anadolu sanayici ve yatırımcısının elinden tutarım. Allah şahit olsun ki ben Başkan olacaksam sizlerle olurum birilerinin desteği ile olmam eğer projelerimi yapamazsam istifa ederim koltuğa yapışıp kalmam” dedi.

“15 yıldır 20 yıldır Belediye Başkanlığı yapmış 12 yıldır Genelde iktidar olmuş olanlar şehrimizin problemlerini çözemedikleri halde seçim meydanlarında vaatlerini sıralıyorlar peki bugüne kadar neden yapmadınız diye soruyorum” diyen Kartal,” Şimdi mi aklınıza geldi. Mersin’de yaşayan vatandaşlarımıza sesleniyorum partizancılığı bir kenara bırakın. Takım tutar gibi parti tutmayın ben de yapamamışsam beni de bırakın size en iyi hizmeti yapacak adaya oy verin. Bu kadar reklama harcanan paraların kaynağını sorun bunları yapmazsanız değişen hiç bir şey olmayacaktır. Vicdanınızın sesini dinleyin o sizi doğru adrese götürecektir. Bir tarafta çocuklarının rızkını koyarak size hizmet etmeye çalışan Anadolu çocukları Alperenler var diğer tarafta her türlü imkanları olan bol reklamlı şovlu adaylar var. Tercih sizin ben sizlere güveniyorum işsizliğe aşsızlığa son diyorsanız BBP ve Adayları projeleri ile buna hazır tertemiz ellerimizden tutun birlikte büyüyelim” diye konuştu.

Yorumlar (0)
banner92
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?