BBP Mersin Büyükşehir Adayı Kartal:33 Projemizle 100 Bin Kişiye İş Bulacağız

Mersin- Esnafı ziyaret eden BBP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kaptan Kartal,” 16 Dev projemize 17 proje daha ekleyerek 33 Projemizle 100 bin vatandaşımıza iş imkanı sağlayacağız. El ele gönül gönüle Mersini Bir yapacağız Birlik yapacağız Büyük Birlik yapacağız” dedi.

Abone olbanner90
Mersin Merkez 07.03.2014, 22:18 07.03.2014, 22:18
197
BBP Mersin Büyükşehir Adayı Kartal:33 Projemizle 100 Bin Kişiye İş Bulacağız
 Halk ve kurum ziyaretlerini tüm hızıyla sürdüren Büyük Birlik Partisi(BBP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kaptan Kartal, yerel seçim çalışmaları kapsamında BBP Toroslar Belediye Başkan Adayı Ahmet Kılıçaslan ile merkez Toroslar İlçesinde esnafı ziyaret etti. Esnafın bağrına bastığı Kartal, “Üç Partinin adayı birbirlerine laf yetiştire dursun, ben projelerimle Asra mührümü vuruyorum. Üç partinin adayı da iktidarda bugüne kadar proje üretememiş şehrimizde işsizliği aşsızlığı evsizliği çözememiş ama laf yarışına gelince hiç biri diğerinden geri kalmıyor. Mersinde vatandaşlarımızla beraber sessiz bir Değişim gerçekleştiriyoruz. Ziyaret ettiğimiz her yerde sevgi saygı ve muhabbetle karşılanıyoruz. Bize olan bu muhabbeti sandığa yansıtacağız. İlçe Belediye Başkan adaylarımız ve ben gece gündüz demeden vatandaşlarımızla buluşuyor projelerimizi anlatıyoruz” dedi.

“Her zaman dediğimi yineliyorum biz tertemiz ellerimizi size uzatıyoruz tutacağınız bu eller sizlere hizmet olarak geri dönecektir” Diyen Kartal,” Benim ve ilçe Belediye Başkan adaylarımızın kimseye diyet borcu yok. Biz Milletimizin adayıyız. Bilboard Başkanlığı yapanların hesap kesim tarihi geliyor. 30 Mart Mersinin kaderinin değişeceği gün olarak tarihe geçecektir. Değerli Hemşerilerim Alternatifsiz değilsiniz sizleri kendilerine mahkum sanıyorlar. işte BBP bu durumu ortadan kaldıracak ve 30 Martta sandığa mührünü vuracaktır.16 Dev projemize 17 proje daha ekleyerek 33 Projemizle 100 bin vatandaşımıza iş imkanı sağlayacağız. El ele gönül gönüle Mersini Bir yapacağız Birlik yapacağız Büyük Birlik yapacağız” diye konuştu.

 

Yorumlar (0)
banner92
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?