‘BU SEVGİ BİTMEZ’

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla Mersin ve Tarsus’ta vatandaşların sevgililer gününü kutlayarak, bayanlara sevginin sembolü olan kırmızı gül dağıttı.

Abone olbanner90
Mersin Merkez 15.02.2014, 18:07 15.02.2014, 18:07
246
‘BU SEVGİ BİTMEZ’

 

Halkın yoğun sevgisiyle karşılanan Başkan Macit Özcan, ‘Bugün sadece sevgililerin değil, tüm sevdiklerimizin sevgililer gününü kutluyoruz. Sevgi umuttur, kaynaşmaktır, sabırdır, emektir, hayattır. Tüm insanlığın kavgayı bırakıp, sevgi ve barışın ortak paydasında birleştiği bir dünya diliyorum. Sevgi ve saygının her zaman yaşamınızda olması dileğiyle, sevgililer gününüz kutlu olsun’ diye konuştu.

 

Vatandaşlar ise, ‘Bu özel günde aramızda olan başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Mersinlilerin Macit Özcan sevgisi hiçbir zaman bitmez. Çünkü yapmış olduğu hizmetlerinin yanı sıra; üzüntümüzde, sevincimizde her zaman yanımızda olmuştur. Mersin’de 15 yıldır herkesin sevgiyle kenetlenip yaşadığı bir kentte yaşamaktan onur duyuyorsak, bunu Başkanımız Macit Özcan’a borçluyuz’ dedi.

 

Başkan Macit Özcan, Yarenlik Alanı’nda müzik yapan gençlerle beraber gitar çalıp şarkı söyledi. Barış Manço’nun ‘Gül Pembe’şarkısını gitarla çalıp söyleyen Başkan Macit Özcan büyük beğeni topladı.

 

Öte yandan, Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle taş bina önünde düzenlediği kent orkestrasının konserini ve halk oyunları topluğunun gösterisini 7’den 70’e herkes beğeniyle izledi.

Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner110
banner108
banner109