banner107

ÇAVUŞLU SOSYAL TESİSLERİ BAKIM NEDENİYLE KAPALI

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Toroslar ilçesinde bulunan Mersin Büyükşehir Belediyesi Çavuşlu Sosyal Tesisleri’nin, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle yaklaşık 20 gün kapalı olacağını açıkladı.

Abone olbanner90
Mersin Merkez 05.12.2014, 19:21 05.12.2014, 19:21
301
ÇAVUŞLU SOSYAL TESİSLERİ BAKIM NEDENİYLE KAPALI
 Daha önce Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından rehabilite edilen eski çöp alanındaki spor, dinlenme ve piknik alanının,  yapılan incelemeler sonucu elden geçmesi gerektiğini, bu nedenle gerekli bakım ve onarımın çalışmalarının yapılabilmesi için geçici bir süre kapalı olacağını belirten Başkan Kocamaz, “Özellikle hafta sonu Mersin halkının ailece vakit geçirdiği spor, dinlenme ve piknik alanında halkımıza daha iyi şartlarda hizmet vermek için var olan eksiklikler tamamlanacak, gerekli bakım yapılacaktır.


Çalışmalar tamamlanana kadar halkımızdan piknik alanına gitmemelerini rica ediyoruz. Mersin halkına bu konuda vermiş olduğumuz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Çalışmalar tamamlandıktan sonra duyuruyu halkımıza tekrar yapacağız. Yerel yönetici olarak gayemiz, kent genelinde sürdürdüğümüz çalışmalarla halkımıza en iyi hizmeti sunmaktır” diye konuştu.
Kaynak: Vadi Sağdıç
Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner108
banner109