banner107

ÇUKUROVA BELEDİYELER BİRLİĞİ AYDINCIK’TA TOPLANDI

Çukurova Belediyeler Birliği (ÇBB) Aralık ayı Encümen Toplantısı, Çukurova Belediyeler Birliği ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz başkanlığında Aydıncık’ta toplandı.

Abone olbanner90
Mersin Merkez 15.12.2014, 20:36 15.12.2014, 20:36
212
ÇUKUROVA BELEDİYELER BİRLİĞİ AYDINCIK’TA TOPLANDI
   Aydıncık Belediye Başkanı Ferat Aktan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen Encümen Toplantısı’nda, Çukurova Belediyeler Birliği’nin gündemle ilgili değerlendirmeleri yapıldı ve 2015 yılında Mersin’de yapılacak olan çalışmalar ele alındı. Toplantıları her ay farklı bir ilçede gerçekleştirdiklerini kaydeden Başkan Kocamaz, amaçlarının her ilçenin sorunlarını yerinde görmek, yapılanları yerinde incelemek ve çözüm yolları konusunda fikir alışverişinde bulunmak olduğunu söyledi.


   Çukurova Belediyeler Birliği’nin, bölgedeki bütün belediyelerin ortak paydası olduğunu vurgulayan Başkan Kocamaz, bugüne kadar üye olmayan belediyelerin de bundan sonra üyelik başvurularını yapmalarını temenni etti.


   Konuşmaların ardından Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay ve Aydıncık Belediye Başkanı Ferat Aktan’a plaket takdim etti. Toplantının ardından Başkan Kocamaz, Aydıncık Belediye Başkanı Aktan’dan bölgenin sorunları ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

Kaynak: Vadi Sağdıç
Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner108
banner109