banner107

İTFAİYE PERSONELLERİ DOĞALGAZ YANGINLARINA KARŞI EĞİTİLİYOR

Mersin Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı personellerine yönelik, olası doğalgaz yangınlarına karşı müdahale ve söndürme teknikleri konusunda bilgilendirme semineri düzenlendi.

Abone olbanner90
Mersin Merkez 05.12.2014, 19:19 05.12.2014, 19:19
287
İTFAİYE PERSONELLERİ DOĞALGAZ YANGINLARINA KARŞI EĞİTİLİYOR

    Makine Mühendisleri Odası Konferans Salonu’nda, Mersin Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Mehmet Akça ve personellerinin katılımıyla gerçekleşen eğitim seminerine konuşmacı olarak katılan Eğitimci Makine Mühendisi Emin Çiler, olası doğalgaz kaçakları ve yangınlarında ilgili firma yetkilileriyle birlikte hareket ederek etkin mücadeleyi koordineli bir şekilde sağlamak, can ve mal kaybını asgariye indirmek amacıyla böyle bir bilgilendirme semineri düzenledikleri kaydetti.

   Mersin Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Mehmet Akça konuşmasında, Mersin’de ve Tarsus’ta bugüne kadar doğalgazla ilgili herhangi bir sorun çıkmadığını belirterek, “Bu çıkmayacağı anlamına gelmez. Bilginin her zaman insana faydası vardır. Tarsus’ta bu eğitimi teorik olarak göreceğiz. İtfaiye teşkilatlarının her zaman bilgi ve birikimi olması lazım. Bu eğitimin çok faydalı olacağına inanıyorum. Bu bilgiler, yangın anında insanların can ve mal güvenliğini sağlayabilmesi açısından çok önem arz etmektedir” diye konuştu.
Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner108
banner109