KARADUVAR’DA BÜYÜK HİZMETLERE İMZA ATACAĞIZ

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan, Karaduvar’da büyük bir konvoy ve coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı.

Abone olbanner90
Mersin Merkez 03.03.2014, 20:39 03.03.2014, 20:39
314
KARADUVAR’DA BÜYÜK HİZMETLERE İMZA ATACAĞIZ
    Karaduvar’daki mitinge CHP Mersin Milletvekilleri Ali Rıza Öztürk, Vahap Seçer ve Aytuğ Atıcı ile CHP Akdeniz adayı Necdet Tamamoğulları ile gelen Başkan Özcan’ı beldeye girişte büyük bir konvoy ve coşkulu bir kalabalık karşıladı.

     Mitingde yaptığı konuşmada Karaduvar’ın kendileri için çok ayrı bir yeri olduğunu ifade eden Başkan Macit Özcan,“Karaduvar’da büyük bir tehlike arz eden 3 kilometrelik kanalın üstünü kapattık, beldenin altyapı ve asfaltlama işlemlerini tamamladık. Ayrıca bu beldemizden birçok gencimize istihdam sağladık. Bundan sonraki süreçte de Karaduvar’da yapacağımız yatırımlarda görev yapacak personeli, Karaduvarlı gençlerimizin arasından seçeceğiz.” dedi.

     Karaduvarlıların, petrol dolum tesislerini sahile bağlayan boru hatları ile ilgili büyük sıkıntı yaşadıklarını bildiğini kaydeden Başkan Macit Özcan, “Bunun için çok büyük mücadeleler verdim. Ancak benden önceki dönemde bu izinleri aldıkları için bir şey yapamadık. Bundan sonra böyle bir uygulamanın önünü kesmek için de bizim dönemimizde bir tane petrol dolum şirketine bu izni vermedik.” dedi.

     Karaduvar Halkı’nın çağdaş, aydın ve modern düşünceli insanlardan oluştuğunu sözlerine ekleyen Başkan Macit Özcan,“İnşallah sizlerin vereceği destekle 30 Mart’tan sonra da, Akdeniz adayımız Necdet Tamamoğulları ile birlikte Karaduvar’da daha güzel hizmetlere ve projelere imza atacağız.” dedi. 

         

Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner110
banner108
banner109