Kartal'dan Macit Özcan'a hodri meydan

BBP Mersin Büyükşehir Adayı Kaptan Kartal’dan Macit Özcan’a ‘Hodri Meydan’ çağrısı

Abone olbanner90
Mersin Merkez 08.02.2014, 11:57 08.02.2014, 11:57
359
Kartal'dan Macit Özcan'a hodri meydan
 Mersin-BBP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kaptan Kartal, CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Macit Özcan’ı basının önünde proje tartışmaya çağırdı. Kartal, “Macit Özcan'a hodri meydan diyorum istediği TV kanalına çıkalım ve Mersini konuşalım projelerimizi tartışalım. Halkta izlesin” dedi.

BBP (Büyük Birlik Partisi) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kaptan Kartal, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Macit Özcan’ı basının önünde proje tartışmaya çağırdı. Konuyla ilgili açıklama yaparak Macit Özcan’a seslenen Kartal, “Macit Özcan'a hodri meydan diyorum istediği TV kanalına çıkalım ve Mersini konuşalım projelerimizi tartışalım. Halkta izlesin. Ben 15 yılda yeniden bir şehir yapardım ne yazık ki kendilerinin 15 yıldır yönettiği Mersine bir çivi çakılmadı. İşsizlik yoksulluk had safhada ve bunu çözecek bir tane projesi yok. Partisine güvenmekten başka elinde tutacağı bir tane dalı yok. Ben projelerimle 100 bin kişiye iş imkanı sağlayacağım derken birileri bunlar hayal diyor. Benim yaptıklarım ve yapacaklarıma onların hayalleri bile kavuşamaz. Ben ise şehit bir liderin tertemiz emaneti ile imkansızlıklarıma rağmen kendi rızkımı harcayarak yırta yırta geliyorum” dedi.

Özcan’ı eleştiren Kartal,”15yıldır Belediye Başkanlığı makamında oturularak halktan uzak bir Başkanlıkla bu şehre ve insanımıza hizmet edilmez. Ben Vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde tespit edip yerinde çözeceğim. Haftanın bir günü Belediye ye gideceğim. Halktan kopuk bir Belediyecilik anlayışına son vereceğiz” diye konuştu.

Yorumlar (0)
banner92
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?