MAĞDUR ESNAFA 'CAN SUYU' GELİYOR

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Yenişehir Belediye Başkan adayı Dr.Can Müftüoğlu, esnafın zor günler geçirdiğini söyledi.

Abone olbanner90
Mersin Merkez 05.03.2014, 19:34 05.03.2014, 19:34
212
MAĞDUR ESNAFA 'CAN SUYU' GELİYOR
 Mersin Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği’nin düzenlediği ‘Esnaf ve sanatkârların çözüm bekleyen sorunları’ adlı toplantıya katılan Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Yenişehir Belediye Başkan adayı Dr.Can Müftüoğlu, esnafın zor günler geçirdiğini dile getirdi. Müftüoğlu, esnafın içinde bulunduğu sıkıntıları yakından bildiklerini belirtti.

 

Esnaftan gerekli ilgi, sevgi ve desteği gören Müftüoğlu, esnaflarla iç içe olacağını ve kapılarının her daim açık duracağını ifade etti. Müftüoğlu, esnaf ile yaptıkları görüşmede esnafın iş ve geçim sıkıntısı yaşadıklarını belediye başkanı seçildiği takdirde esnafın daha iyi koşullarda çalışmalarını sağlayacaklarını belirtti.

 

“ESNAFIN HALİNİ BEN BİLİRİM”

 

Dr.Can Müftüoğlu, esnafın sıkıntılarını ve küçük işletmelerin nasıl sorunlarla karşılaştığını bildiğini kaydetti. Seçimi kazanması halinde esnafın sorunlarını çözmeye yönelik projelerinin hazır olduğuna vurgu yapan Müftüoğlu, "Esnafımızın sorunlarını çok iyi biliyoruz. Çünkü ben de esnaf çocuğuyum. Seçimden sonra da sık sık esnafı ziyaret edip, birlikte çalışmalar yapacağız. Yeni projeler üzerinde duracağız. Laf değil hizmet üreteceğiz. En başta belediye kendi esnafından alışveriş yapmaya başlarsa belediye olarak örnek teşkil eder. Bu zamanla vatandaşın aklında da yer eder. Küçük esnafı kalkındıracak her proje Yenişehir’i kalkındıracağı için destekçisi olacağız. Biz yönetime geldiğimiz takdirde burada yatırımlar yaparak, bu bölgeyi kalkındırıp, hak ettiği seviyelere getireceğiz. Hizmet yarışında, sizlere en iyi hizmeti vereceğime inandığım için bu yola çıktım. Sizlerin desteğiyle bu zorlu yolda başarıya ulaşacağıma inanıyorum” dedi.

Yorumlar (0)
banner92
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?