“Mersin için çok zaman kaybedildi”

‘’MERSİN’İN BU HALDE OLMASINDA VEBALİ OLMAYAN TEK PARTİ BBP’DİR.’’

Abone olbanner90
Mersin Merkez 03.02.2014, 21:23 03.02.2014, 21:23
207
“Mersin için çok zaman kaybedildi”
 BBP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kaptan Kartal, “Sorunlu bir belediye değil, sorumlu ve ötekileştirmeyen, sevgi dili ile yönetilen bir belediyecilik anlayışı ile geliyoruz” dedi.

 

Hiçbir siyasi partinin yıllardır Mersin’e yatırım yapmadığını söyleyen Kartal, “BBP hariç diğer siyasi adaylar ya yerelde ya da genelde iktidar oldu ama yıllardır Mersin’e hiçbir yatırım yapılmadı. Sadece seçim dönemlerinde vaatlerde bulundular, bu vaatleri de seçimden sonra unuttular. Dolayısıyla Mersin’in bu halinde vebali olmayan tek siyasi parti BBP’dir” dedi.

 

ESNAFTAN KAPTAN KARTAL’A DESTEK

 

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Kartal, esnafları ziyaret etti. Mersin’e hizmet etmenin kendileri için gurur kaynağı olduğunu söyleyen Kartal, esnafa projelerini anlatarak seçimlerde kendisi için destek istedi.

 

Mersin’in çok şey kaybettiğini, milletin artık kaybetmeye tahammülü olmadığının altını çizen Kartal, Mersin’i hak ettiği değere BBP’nin getireceğini ifade etti.

 

Kartal, esnaf ziyareti sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada “Bütün vatandaşlardan oy istediğini belirterek Mersin’de yaşayan herkesi Mersin’li kabul ediyor ve Mersin’in geleceği için ziyaretlerimize devam ederek destek istiyoruz. Dedi. Mersin’e yapacağımız hizmetleri, yatırımları, projeleri esnafımıza anlatıyoruz. Esnaflarımızdan destek sözü alıyoruz. Esnafımızın sorunlarını çok iyi biliyoruz ve bu nedenle durmadan dinlenmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

 

Yıllardır Mersin’i yöneten mevcut yönetimin verdiği sözlerin arkasında durmadığını vurgulayan Kartal, “Mersin’li hemşerilerim de görüyor ki mevcut yönetim maalesef verdiği sözleri unutmuş durumda. Mersin’e yapılan hiçbir yatırım yok. Her yere reklamlarını asıyorlar alt yapı sorunumuz yok diyorlar. Ancak yağan en ufak yağmurda görüyoruz ki Mersin’in hali perişan. Milletimiz her şeyin farkında Büyük Birlik Partisi bu seçimin galibi olacaktır” diye konuştu.

Yorumlar (0)
banner92
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?