MERSİN ÖZCAN’DAN VAZGEÇMİYOR

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan, yeni yasayla Büyükşehir’e bağlanan ilçe ve belde ziyaretlerini sürdürerek, yapılacak hizmetlerin müjdesini verdi.

Abone olbanner90
Mersin Merkez 12.03.2014, 20:55 12.03.2014, 20:55
247
MERSİN ÖZCAN’DAN VAZGEÇMİYOR
   İlk olarak CHP Erdemli Belediye Başkan Adayı Alparslan Yaraşır ile birlikte Erdemli Hali’ni ziyaret ederek, hal esnafı ve komisyoncularla sohbet eden Başkan Macit Özcan daha sonra Çeşmeli, Elvanlı, Tömük, Arpaçbahşiş, Kocahasanlı, Lemas, Tırtar, Ayaş, Kızkalesi ve Kargıpınarı’nda halkla kucaklaştı.

    Mersin’e yaptığı hizmetlerden dolayı halktan tam not alan Başkan Macit Özcan “Bir şehrin belediye başkanı olmak; o kentte yaşayan tüm insanları, farklı inanç ve yaşam tarzlarını bir zenginlik olarak görüp, hoşgörülü olmak demektir. Bir şehrin belediye başkanı olmak; çok sesliliğin, yenilikçiliğin, çağdaşlığın başrolü olduğunu bilmek demektir. Yapılmayacak şeyler vadetmemek, vadettiği hizmetleri de halka en kaliteli şekilde sunmaktır. İşte Mersin halkı, 15 yıl boyunca bizden bu sebeplerden dolayı vazgeçmedi. Mersin’in tüm renklerine gönlümüzü açtık, hizmet ettik. Adımımızı attığımız her yerde elini sıktığımız herkes biliyor ki; Büyükşehir herkesin büyük umudu oldu. Çünkü yıllardır görmedikleri ilgiyi, hizmeti daha şimdiden görmenin mutluluğunu yaşıyor. 6 aydır tüm ekibimiz canla başla köy köy, sokak sokak geziyor. Çünkü Mersin sınırında yaşayan herkesin mutluluğu, bizim mutluluğumuzdur. 30 Mart’ta da Mersin’e ektiğimiz güzellikleri, biçmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Yorumlar (0)
banner92
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?