banner107

Mersin'de Musa Eroğlu Konseri Muhteşem Geçti.

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Kongre Merkezi’nde düzenlediği Musa Eroğlu konseri muhteşem geçti.

Abone olbanner90
Mersin Merkez 22.11.2014, 16:04 22.11.2014, 16:04
192
Mersin'de Musa Eroğlu Konseri Muhteşem Geçti.
 Salonda boş yerin kalmadığı konsere Mersin Valisi Özdemir Çakacak, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, MHP İl Başkanı Sebahattin Kılıç, daire başkanları ile Mersinli sanatseverler katıldı.

     Yaklaşık 2 saat süren konser boyunca sevilen türkülerini Mersinliler için seslendiren Musa Eroğlu, kendisini dinlemeye gelenleri bazen hüzünlendirdi, bazen de coşturdu. Mersinli hemşehrileriyle buluşmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Musa Eroğlu, “Bir Mersinli olarak, hemşehrilerimle buluşmaktan dolayı çok mutluyum. Bana mutluluğu yaşatan ve sizlerle buluşmamı sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Burhanettin Kocamaz’a çok teşekkür ediyorum.” dedi.

     Konser sonunda sahneye çıkarak, sanatçı Musa Eroğlu’nu gösterdiği performanstan dolayı kutlayan Vali Çakacak sanatçıya çiçek takdim ederken, Başkan Kocamaz plaket verdi. Başkan Kocamaz burada yaptığı kısa konuşmada, “Sayın Valimizin de şereflendirdiği bu gecede, bütün öğretmenlerimizin, normalde 24 Kasım olan günlerini 2 gün önceden kutladık. Dolayısıyla bizi bu akşam burada coşturan, gönlünden ve dilinden dökülenleri bizlerle paylaşan çok değerli hemşehrimiz Musa Eroğlu’ya sizler adına teşekkür ediyorum. Aziz Atatürk’ün de belirttiği gibi yeni nesil siz sevgili öğretmenlerimizin eseri olacaktır. İnşallah sizlerin yetiştirdiği o nesil de hem Atatürk’ümüze, hem Cumhuriyet’imize, hem ülkemize ve hem de bayrağımıza sahip çıkacaktır.” dedi. 

Kaynak: Vadi Sağdıç
Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner108
banner109