banner107

MESKİ NARENCİYE FESTİVALİNE RENK KATTI

Mersin’de bu yıl 5’incisi gerçekleştirilen Uluslararası Mersin Narenciye Festivali' nde, Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü festivalin en görkemli ve en ilgi çekici stantlarından birini açtı.

Abone olbanner90
Mersin Merkez 15.11.2014, 20:26 15.11.2014, 20:26
292
MESKİ NARENCİYE FESTİVALİNE RENK KATTI
 Uluslararası Mersin Narenciye Festivali'nde MESKİ standına gösterilen ilgiden ve Mersinli vatandaşlarımızın MESKİ’yi sahiplenmesinden mutlu olduklarını ifade eden MESKİ Genel Müdürü Turgut AYBAK, “ Yurt içi ve yurt dışından festivale katılan konukların standımıza ilgi göstermesi, bizleri son derece mutlu etmiştir. Suyumuzun ne kadar değerli olduğunu anlatabilmek için hazırladığımız değişik hediyelerle her eve ulaşabilmeyi amaçladık. Suyun önemi ve tasarruflu kullanılması için elimizden gelen çalışmaları yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.
  
Genel Müdür AYBAK , “Mersin Uluslararası Narenciye Festivaline desteğini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Burhanettin KOCAMAZ’a, Mersin Uluslararası Narenciye Festivali Komitesi’ne ve MESKİ standının hazırlanmasın da emeği geçen ve festival boyunca fedakârca çalışan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ayrıca Çok renkliliğin içinde renk oluşturmak için Mersin Büyükşehir Belediyesi MESKİ Genel Müdürlüğü kortej geçişine klasik otomobillerle katılarak festivale renk  katmak istedik. Klasik otomobillere Mersinlilerin ilgi göstermesi bizleri   memnun etti. ” dedi.
                                                                                                                                       
Kaynak: Vadi Sağdıç
Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner108
banner109