MGC BAŞKAN KOCAMAZ’I ZİYARET ETTİ

Mersin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Ünal ve yönetim kurulu üyeleri, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ı makamında ziyaret ettiler.

Abone olbanner90
Mersin Merkez 07.05.2014, 20:52 07.05.2014, 20:52
360
MGC BAŞKAN KOCAMAZ’I ZİYARET ETTİ
  Gazeteciler adına bir konuşma yapan Mersin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Ünal, “Mersin Büyükşehir Belediyesi’nde yeni bir dönem ve yeni bir süreç başlamış oluyor. Sayın Başkan, 20 yıldır Tarsus’ta önemli hizmetlere imza atmış olan deneyimli bir isim. İnşallah bu tecrübesinden Mersin ve diğer ilçeler de faydalanacak. Biz kendisinin Mersin’e güzel hizmetler yapacağına ve önemli projeler üreteceğine inanıyoruz. Elbette gazeteci kimliğimizle, yapılanları kamuoyu ile paylaşacağız.” dedi.

     Basın mensuplarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kocamaz, “Bu göreve talip olurken en önemli söylemimiz kenti birlikte yönetmek ve büyütmekti. Bunu yaparken de işbirliği içerisinde olacağımız kurumlar arasında elbette Mersin Gazeteciler Cemiyeti’de olacaktır. Basın mensuplarımızın fikirlerinden de elbette faydalanmak istiyoruz. Basınımızın objektif yaklaşımı ve yapıcı eleştirileri mutlaka yolumuza ışık tutacaktır. Sizlerin de belirttiği gibi Mersin yeni bir döneme ve sürece girdi. İnşallah bu süreci Mersin’e hizmet anlamında hep birlikte el ele vererek en iyi şekilde değerlendireceğiz.” dedi. 

Yorumlar (0)
banner92
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?