Tolga Çevik Ekranda Birinci, Sahnede Kapalı Gişe!

- Perşembe geceleri televizyon izleyicisini ekrana kitleyen Tolga Çevik ve ekibi Arkadaşım Hoşgeldin bu hafta da 6,18 rating ile ABde birincilik koltuğunu boş bırakmadı.

Abone olbanner90
Mersin Merkez 06.06.2014, 21:06 06.06.2014, 21:06
294
Tolga Çevik Ekranda Birinci, Sahnede Kapalı Gişe!
Program 5,41 ratingle Totalde de ikinci oldu. Atilla Taş ve Banu Alkanın konuk olduğu bölüm izleyenleri gülmekten kırdı geçirdi.

ARKADAŞIM İÇİN ŞİMDİ TURNE ZAMANI!

İstanbulda sezon finalini Bostancı Gösteri Merkezindeki gösterisiyle yapan Tolga Çevik, turne için yola çıktı. Ezgi Mola, Minik, Yönetmen ve Tolga Çevik 4 Haziranda Bursada başladıkları turnelerine Haziran ayı boyunca 6 gösteri ile daha devam edecek. Bursa, Adana, Mersin, Antalya, Denizli ve İzmirde binlerce kişiyle beraber gülmek için yola çıkan ekip Haziran ayına damgasını vuracak.

Seyirci gösteriyi izlemek için biletler satışa çıkar çıkmaz gişelere koştu, birçok ilde biletler şimdiden tükendi.

4 Haziranda Bursa Açık Hava Tiyatrosunda Bursalılar ile buluşan Arkadaşım Hoşgeldin ekibi büyük ilgiyle karşılandı. Tolga Çevik ve ekibini izlemeye gelenler mekanı hınca hınç doldururken, bilet bulamayanlar ise bilet bulma umuduyla saatlerce kapıda bekledi. Gösteri sonunda alkış yağmuruna tutulan ekip, büyük sevgi gösterileri ile Bursadan uğurlandı.

Yorumlar (0)
banner92
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?