banner107

TOROSLAR’DA YERİNDE KENTSEL DÖNÜŞÜM UYGULAYACAĞIZ

Alsancak Mahallesi’ndeki seçim bürosunun açılışını CHP Mersin Milletvekili Ali Rıza Öztürk ve CHP Toroslar Belediye Başkan adayı Şefik Zengin ile gerçekleştiren Başkan Macit Özcan, “30 Mart’tan sonra Toroslar’ı gerçek anlamda modern bir ilçe haline getireceğiz.” dedi.

Abone olbanner90
Mersin Merkez 03.03.2014, 20:30 03.03.2014, 20:30
182
TOROSLAR’DA YERİNDE KENTSEL DÖNÜŞÜM UYGULAYACAĞIZ
  Alsancak Mahallesi’ndeki seçim bürosu açılışında bir konuşma yapan Başkan Macit Özcan, “15 yıl içerisinde 4 büyük ilçeden en fazla yatırım yaptığımız yer Toroslar. Şefik Bey ile beni birlikte seçerseniz, yeni dönemde Torosları bir konut ve otel yuvası olmaktan çıkartıp, her bölgesinde sanayi ve ticaret merkezleri açarak, Mersin’in ticaretinin döndüğü bir ilçe haline getirmek istiyoruz.” dedi.

     Çarpık kentleşmenin yoğun olarak yaşandığı Toroslar ilçesinde kentsel dönüşüm projelerinin hayata geçmesi gerektiğini ifade eden Başkan Macit Özcan, “Bu projelerde kimse elinizden evinizi ve arsanızı almayacak. 300 bin insanın yaşadığı Toroslar bölgesinde yerinde kentsel dönüşüm uygulandığı takdirde okulu, camisi, yeşil alanı ve sağlık ocağı olan kendi mahallenizde modern evlerde yaşayacaksınız.” dedi.

     Mersin’in; insanların sevgi, barış, kardeşlik ve barış duyguları içinde yaşadığı ve huzurun egemen olduğu bir kent olduğunu vurgulayan Başkan Macit Özcan, “Çok şükür ki 15 yıl boyunca her kimlikten insanın yaşadığı Mersin’de bir sigorta görevi gördük, toplumsal barışı sağladık ve bir denge unsuru olarak kentimizde huzuru ve barışı egemen kıldık.” dedi.

      Mersin’de birçok önemli projeyi hayata geçirdiklerini de sözlerine ekleyen Başkan Macit Özcan, “Yeni dönemde Toroslar ilçesinde yapacağımız yatırımlarda çalışacak personelin tamamını Toroslar’da yaşayan gençlerimizden seçeceğiz ve istihdam alanları yaratacağız.” dedi.

     Konuşmaların ardından Başkan Macit Özcan, CHP Mersin Milletvekili Ali Rıza Öztürk ve CHP Toroslar Belediye Başkan adayı Şefik Zengin, Alsancak seçim bürosunun açılışını birlikte gerçekleştirdiler.

         

Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner108
banner109