banner107

TÜGİAD BAŞKANI YÜCELEN’DEN VALİMİZE ZİYARET

Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Başkanı Ali Yücelen beraberinde TÜGİAD Başkan Yardımcısı Kürşat Badem, TÜGİAD Çukurova Şubesi Başkanı Armağan Öner ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Valimiz Sayın Özdemir Çakacak’ı ziyaret etti.

Abone olbanner90
Mersin Merkez 14.10.2014, 20:03 14.10.2014, 20:03
311
TÜGİAD BAŞKANI YÜCELEN’DEN VALİMİZE ZİYARET
 Valilik Makamında gerçekleşen ziyarette Yücelen ve beraberindekiler, Valimize yeni görevinde başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini sundu ve tebriklerini iletti. Valimiz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Yücelen ve beraberindeki TÜGİAD üyelerine teşekkür etti.

     Bugün TÜGİAD Çukurova Şubesi’nde genel kurul gerçekleştirdiklerini ve gerçekleştirilen genel kurul nedeniyle ilimizde bulunduklarını ifade eden Yücelen, Armağan Öner’in tekrar Çukurova Şube Başkanlığına seçildiğinin bilgisini verdi. TÜGIAD’ın yakın zamanda İlimizde gerçekleştirmek istediği projeleri de Valimiz ile paylaşan Yücelen, Valimize kendilerini kabul ettikleri için teşekkür etti. Valimiz de güven tazeleyerek yeniden TÜGİAD Çukurova Şubesi Başkanı seçilen Armağan Öner’i ve yönetimini tebrik etti ve başarı diledi

Kaynak: Vadi Sağdıç
Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner108
banner109