TÜRKİYE’NİN SOSYAL DEMOKRAT DÜŞÜNCEYE İHTİYACI VAR

Kısa adı TDH olan Türkiye Değişim Hareketi Mersin İl Başkanı Mirza Turgut ve yönetim kurulu üyeleri, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan’ı makamında ziyaret etti.

Abone olbanner90
Mersin Merkez 15.02.2014, 17:15 15.02.2014, 17:15
178
TÜRKİYE’NİN SOSYAL DEMOKRAT DÜŞÜNCEYE İHTİYACI VAR

    Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Macit Özcan, ‘Aydınlık ve çağdaş bir gelecek için sosyal demokrat düşüncede olan herkesin CHP çatısı altında tek yürek olması en mantıklı bir tercih. Ayrı sahalar değil, aynı sahada çalışmalıyız. CHP’nin Büyükşehir Belediye Meclis üyesi sayısını çoğunluk seviyesine ulaştıralım ki, birlik ve beraberlik içinde karar alıp kentimize sıkıntı yaşamadan hizmet verelim. Biz bu seçimde çok iddialıyız. Hedefimiz 13 ilçemizin tamamını almak. İstanbul’u da Mustafa Sarıgül alırsa, Türkiye’de CHP iktidarı hâkim olacaktır. Çünkü Türkiye’nin sosyal demokrat düşünceye ve çağdaş bir yapıya ihtiyacı var.’ diye konuştu.

     Türkiye Değişim Hareketi Partisi Mersin Teşkilatı’nın, ‘Mersin İçin Macit Özcan’ diyerek Cumhuriyet Halk Partisi’nde kilitlendiklerini kaydeden Mirza Turgut, ‘Mersin’de 13 ilçeyi ve Büyükşehir’i Cumhuriyet Halk Partisi’nin kazanmasını umut ediyoruz. 13 ilçe, belde ve köylerde yaptığımız izlenimlerde bunun gerçekleşebileceğini gördük. 3 dönemdir Belediye Başkanlığı görevini başarıyla yürüttüğüne inandığımız Sayın Macit Özcan’a, içinden geçtiğimiz şu süreçte Mersin’in ihtiyacı var.’ dedi.

Yorumlar (0)
banner92
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?