banner107

Yeni dönemde ‘İş’te TÜGİAD sloganıyla çalışmalar yürütülecek

Türkiye’nin en güçlü ekonomi tabanlı örgütlerinden TÜGİAD’ın Çukurova Şubesi’nde, genel kurul heyecanı yaşanıyor. Yarın yapılacak kongrede, mevcut başkan Armağan Öner yeniden aday. Öner, yeni dönemde üyeler arası işbirliğini daha da geliştireceklerini söyledi.

Abone olbanner90
Mersin Merkez 13.10.2014, 20:01 13.10.2014, 20:01
855
Yeni dönemde ‘İş’te TÜGİAD sloganıyla çalışmalar yürütülecek
 Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Çukurova Şubesi üyeleri yarın sandık başına gidiyor. TÜGİAD’ın en genç şubesi olarak 2011’de Mersin’de faaliyetine başlayan TÜGİAD Çukurova Şubesi’nde, kuruluşundan bu yana başkanlık görevini sürdüren Armağan Öner yeniden aday. TÜGİAD Çukurova Şubesi’nin 14 Ekim Salı günü (yarın) saat 16.00’da AKİB (Akdeniz İhracatçılar Birliği)‘de gerçekleşecek üçüncü olağan genel kuruluna siyaset, iş ve bürokrasi kesiminden önemli konuklar da katılacak. 2011 yılından bu yana yönetimiyle birlikte TÜGİAD’ı gerek kentin, gerekse bölgenin en güçlü STK’larından biri haline getiren Başkan Öner, yeni dönemde de yoğun bir tempo içinde olacaklarını söyledi. 
Çukurova Bölgesi ekonomisinin, Suriye ve Irak’taki olaylardan çok fazla etkilendiğini, yaşanan kaybın telafisi için alternatifler üretilmesi gerektiğini anımsatan Başkan Öner, şöyle devam etti: “Biz  de TÜGİAD olarak bu konuda üzerimize düşeni fazlasıyla yapacağız. Öncelikle ‘İş’te TÜGİAD sloganıyla yola çıkarak üyelerimiz arasındaki ticari işbirliğini daha fazla geliştirmeye gayret edeceğiz. Her yeni işbirliği yalnızca üyelerimizin değil, şehrimizin, ülkemizin ekonomisine katkı sağlayacak. Diğer yandan da yeni pazarlara açılmak için geniş çaplı bir organizasyon gerçekleştireceğiz. Büyüme ve ihracat artışı hedefiyle çok çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz.” Başkan Öner, tüm TÜGİAD üyelerini yarın yapılacak genel kurula davet etti.

Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner108
banner109