Akdeniz Belediyesi Kurban Bayramına hazır

AKDENİZ BELEDİYESİ; BAYRAM DOLAYISIYLA GEREKEN TÜM TEDBİRLERİ ALARAK HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI. KURBAN İBADETİNİ YERİNE GETİRMEK İSTEYENLER İÇİN AKDENİZ’DE 20 KURBAN KESİM YERİ HAZIRLANIRKEN, BAYRAM BOYUNCA SAHADA GÖREV ALACAK EKİPLER DE İBADETİNİ İFA ETMEK İSTEYEN VATANDAŞLARA YARDIMCI OLACAK.

MERSİN 30.07.2020, 13:00
Akdeniz Belediyesi Kurban Bayramına hazır

Akdeniz Belediyesi; bayram dolayısıyla gereken tüm tedbirleri alarak hazırlıklarını tamamladı. Kurban ibadetini yerine getirmek isteyenler için Akdeniz’de 20 kurban kesim yeri hazırlanırken, bayram boyunca sahada görev alacak ekipler de ibadetini ifa etmek isteyen vatandaşlara yardımcı olacak.

Akdeniz Belediye Başkanı Muhammet Mustafa Gültak, bayram hazırlıklarına ilişkin yaptığı açıklamada, Akdeniz’de geçen yıl 7 olan kurban kesim yerlerinin sayısını, bu bayramda 20’ye çıkarttıklarını belirtti. Gültak, “Portatif kesim ünitesi kurduğumuz kesimhanelerde, ibadetini yerine getirmek isteyen hemşehrilerimiz için bayram boyunca hijyenik ve pandemi kurallarına göre ücretsiz hizmet verilecek. İbadetlerini yerine getirmek isteyen vatandaşlar için hazırlanan kurban kesim yerleri sürekli denetlenecek, vatandaşlara yardımcı olunacak. Vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması için gerekli önlemleri de aldık. Temizlik, Fen İşleri ve Zabıta Müdürlüğünden nöbetçi ekiplerimiz, bayram boyunca görevinin başında olacak. Akdeniz sakinleri, 0324-3366583 numaralı telefona her türlü talep ve şikayetlerini bildirebilirler” dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?