Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Karış, Anneler Gününü Kutladı

Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Karış, Anneler Gününü Kutladı

Abone olbanner90
MERSİN 08.05.2021, 12:59 Vadi sağdıç
37
Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Karış, Anneler Gününü Kutladı


Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış, Anneler günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. 

Başkan Karış mesajında: “Toplumu oluşturan en küçük yapı taşı ailedir. Ailenin kalbi de annedir. Ailedeki bireylere ve dolayısıyla topluma sevgiyi, şefkati, merhameti ve insanlığı damarlarındaki asil kanla besleyen ve aktaranlar yine annelerdir. Dilimizin, kültürümüzün ve geleneklerimizin nesilden nesile aktarılmasında annelerin rolü çok büyüktür. Çünkü bireyler annelerin sabırlı, şefkatli ve merhametli gönül tezgâhında ilmek ilmek dokunur.
Anne, bazen acının bazen mutluluğun gözyaşları içerisinde hayatını sürdüren kişidir. Bu yüzden aile dediğimiz yuvanın çatılması, büyütülmesi ve süreklilik kazanması annenin duyguları ve emeği sayesindedir. Annelerin fedakârlıkları ile hem aile bireyleri hem de toplum ayakta durmayı başarır. Bu yüzden annelerin iyi eğitilmiş, bilgili ve donanımlı olmaları bireylerin ve toplumların seviyelerinin yükselmesinde önemli bir rol oynamaktadır.
Her mayıs ayının ikinci pazarı kutladığımız “Anneler Günü” vesilesiyle gönüllerini almaya çalıştığımız annelerimiz için bir ömür boyu ne yapsak azdır. Çünkü onlar ömürlerini çocuklarına adamışlardır. Bu adanmışlığın önünde bize düşen de saygıyla eğilmek ve onların mübarek ellerinden öpmek olacaktır.
Topluma yön veren, geleceğimizi şekillendiren, sevginin, merhametin ve şefkatin tükenmez kaynağı olan annelerimizin “Anneler Günü’nü” kutluyor, devletin ve vatanın bekası, milletin huzuru için evlatlarını şehit veren tüm şehit annelerine minnet, saygı ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Yorumlar (0)
banner92

Malatya oto kiralama

Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
Namaz Vakti 19 Ekim 2021
İmsak 05:18
Güneş 06:36
Öğle 12:34
İkindi 15:48
Akşam 18:21
Yatsı 19:35
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P