banner119

banner118

Güray Gökal tarafından hizmet içi eğitim programı kapsamında seminer verildi.

Güray Gökal tarafından hizmet içi eğitim programı kapsamında seminer verildi.

Abone olbanner90
MERSİN 01.02.2022, 16:27
29
Güray Gökal tarafından hizmet içi eğitim programı kapsamında seminer verildi.

Mersin Ekol Eğitim Kurumları öğretmenlerine Kişisel Gelişim Uzmanı, Yazar ve Eğitmen Güray Gökal tarafından hizmet içi eğitim programı kapsamında seminer verildi.

Okulun konferans salonunda gerçekleştirilen seminere kurumun tüm branş öğretmenleri katılım sağladı.  Seminerde, kişisel başarının önemine dikkat çeken Ekol Eğitim Kurumları Eğitim Koordinatörü Güray Gökal, başarıya gidilen yolda hedef oluşturma, istek ve motivasyonun çok önemli olduğunu belirtti. Gökal, planlamalarında öğrenci ve öğretmenlerin yanı sıra yaşam boyu öğrenme kapsamında velilerle de farklı eğitim programları ve çalışmalar gerçekleştireceklerini ifade ederek, “İleri düzeydeki bu eğitimlerde öğrenci ve öğretmen arasında kurulacak sözlü iletişimin yanı sıra, sözsüz iletişimin de geliştirilmesine katkı sağlayacağız. Bu tür programlarda öğretmenlerin öğrencilerini daha iyi tanımaları ve mesleki gelişimlerini arttırmalarını amaçlıyoruz” dedi.

“EĞİTİM SEMİNERLERİNE ÇOK ÖNEM VERİYORUZ”

Gökal, ayrıca kurumlarının sunduğu kaliteli eğitimde öğretmen eğitimlerinin önemli bir rol oynadığını da anımsatarak, “Öğretmenlerimizin de sisteme uyum sağlaması, bilgi ve yeteneklerinin sürekli yenilenmesinin gerekiyor” şeklinde konuştu. Gökal, son olarak kendine güvenen, çağdaş, sorumluluk sahibi, çözümleyici, başarılı bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiş bir kurum olarak bu tür eğitim seminerlerine çok önem verdiklerini sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)