banner119

MESKİ’den Çamlıyayla’ya yeni hizmet binası

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE BAĞLI MERSİN SU VE KANALİZASYON İDARESİ (MESKİ) GENEL MÜDÜRLÜĞÜNÜN ÇAMLIYAYLA TEKNİK HİZMET BİRİMLERİ YERLEŞKESİ TAMAMLADI.

Abone olbanner90
MERSİN 24.04.2023, 10:20
3
MESKİ’den Çamlıyayla’ya yeni hizmet binası

Mersin Büyükşehir Belediyesine bağlı Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğünün Çamlıyayla Teknik Hizmet Birimleri Yerleşkesi tamamladı.

MESKİ Genel Müdürlüğü, altyapı yatırımlarının yanı sıra teçhizat ve tüm ekipmanlarını özenle muhafaza etmek için, ambar ve atölye binası inşa etme çalışmalarını sürdürüyor. MESKİ Doğu İşletmeler Dairesi Başkanlığının, Çamlıyayla’da yatırım tutarı 8 milyon 224 bin lira olan yapım işi kapsamındaki hizmet binası, ambar ve araç bakım-onarım atölyeleri kazandıracak çalışmaları tamamlandı. Yerleşke yapım işinin tamamlanmasıyla, ilçenin malzeme ihtiyacı yerinde karşılanacak. Bu sayede olası arızaların çözüm süreleri asgari düzeylere inerken, vatandaşlar mağdur edilmeyecek.

Vatandaşların hizmetine sunulacak abone merkezinin yer aldığı yerleşkede, ambar ve atölye binaları da yer alacak. Yeni hizmet binasında yer alacak abone merkezi sayesinde vatandaşlar, daha hızlı ve konforlu işlem gerçekleştirebilecek.

Yorumlar (0)