banner119

MESKİ’nin Mezitli Lojistik Destek Merkezi tamamlandı

MERSİN SU VE KANALİZASYON İDARESİ (MESKİ) GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, 13 İLÇEDE SÜRDÜRDÜĞÜ ALTYAPI YATIRIMLARINA BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ. MEZİTLİ LOJİSTİK DESTEK MERKEZİ YAPIM İŞİ TAMAMLANDI.

Abone olbanner90
MERSİN 28.04.2023, 11:35
1
MESKİ’nin Mezitli Lojistik Destek Merkezi tamamlandı

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü, 13 ilçede sürdürdüğü altyapı yatırımlarına bir yenisini daha ekledi. Mezitli Lojistik Destek Merkezi yapım işi tamamlandı.

MESKİ, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in öncülüğünde başlattığı altyapı yatırımlarının yanı sıra, teçhizat ve tüm ekipmanlarını özenle muhafaza etmek için de çalışmalarına devam ediyor. MESKİ, yatırım tutarı 4 milyon 324 bin lira olan yapım işi kapsamında, Mersin’e yeni bir hizmet ve ambar binası kazandırdı.

Mezitli Atıksu Arıtma Tesisi’nin parseli içerisinde bulunan ve Mezitli Lojistik Destek Merkezi olarak adlandırılan yerleşke, MESKİ teknik personel birimleri ve ambar depolama alanı olarak kullanılıyor. MESKİ Mezitli Şube Müdürlükleri olarak da kullanılacak yerleşke içinde, 500 metrekare hizmet binası ile 400 metrekare ambar binası bulunuyor. Stok malzemelerinin uygun koşullarda saklanmasına olanak sağlayan yerleşkede, vatandaşların ihtiyaçları da kesintisiz bir şekilde karşılanıyor.

Yorumlar (0)