AKKOYUNCU: "BÜYÜK PROJELERLE GELİYORUZ"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mezitli Belediye Başkan adayı Serkan Akkoyuncu, Mezitli’yi daha modern daha yaşanılabilir bir Mezitli haline getirmek için “Makam ve koltuğa değil tüm Mezitli’ye hizmete talibiz” dedi.

Abone olbanner90
Mezitli 08.02.2014, 12:22 08.02.2014, 12:22
228
AKKOYUNCU:
 MHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Serkan Akkoyuncu, eşi Behiye Akkoyuncu ve çalışma ekibiyle beraber Ersu ve Mimoza sitesi sakinleriyle bir araya geldi.

 

Havaların soğuk olmasına rağmen yoğun katılımın olduğu toplantıda konuşan Akkoyuncu, “Siz vatandaşlarımızdan aldığımız güç ve destek, motivasyonumuzu daha da arttırıyor” dedi.

 

“MEZİTLİ BUNLARI HAK ETMİYOR”

 

Hiç kimseyle bir sorunu olmadığının ve Mezitli’yi yönetenleri eleştirmekten uzak durduğunun altını çizen Akkoyuncu, “Kim Mezitli’de taş üstüne taş koyduysa Allah ondan razı olsun. Biz doğruları takdir eder, yanlışlarında karşısında oluruz. Mezitli’de baktığımız zaman her şey ortada, bunun hesabını inanıyoruz ki milletimiz sandıkta soracaktır. Akdeniz’imizin en güzel ilçesi Mezitli bunları gerçekten hak etmiyor” şeklinde konuştu.

 

“BÜYÜK PROJELERLE GELİYORUZ”

 

Mezitli halkının daha güzel bir kentte ve daha mutlu yaşamasını sağlamak amacıyla ürettikleri projelerin hazır olduğunu vurgulayan Akkoyuncu, “Hazırladığımız projelerimiz ancak Büyükşehir belediyelerinin cesaret edebileceği projeler. Mezitli’de gencinden yaşlısına tutun da herkesi kapsayan bir belediyecilik anlayışına sahibiz” ifadelerini kullandı.

 

“NE SÖZ VERDİYSEK YAPACAĞIZ”

 

Belediyeciliğin su, kanalizasyon, yol ve temizlik işleri gibi hizmetlerle sınırlı kalmamasını gerektiğini ifade eden Akkoyuncu, “Mezitli’nin kültürel ve ekonomik açıdan kalkınabilmesi, halkın refah düzeyinin arttırılabilmesi ve en temel sorunlara da çözümler arama ve bulma gayretiyle ürettiğimiz projelerin tamamını hizmete geçireceğiz. Milletimize ne söz verdiysek yapacağız ve sözümüzün de arkasındayız” diye konuştu.

Yorumlar (0)