banner107

Akkoyuncu, "Hep birlikte başaracağız, Mezitli kazanacak"

Akkoyuncu, “Hep birlikte başaracağız, Mezitli kazanacak”

Abone olbanner90
Mezitli 15.02.2014, 16:59 15.02.2014, 16:59
217
Akkoyuncu,
 MHP’nin Mezitli Belediye Başkan Adayı Serkan Akkoyuncu, seçim çalışmaları nedeniyle gittiği yerlerde toplumun her kesimden destek geliyor. Partili partisiz, insanların yoğun ilgi gösterdiği Serkan Akkoyuncu, insanlarla sohbet edip, sorunlarını dinliyor.

 

Akkoyuncu, Mezitli’nin durumunu ve yapacaklarını anlattı. Hayata geçirmesi çok da zor olmayan projeler ile birlikte yüzlerce kişiye iş istihdamı sunacağını belirtti.

 

Gençlerle bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunan Akkoyuncu, Mezitli hak ettiği yere getirmek için tüm Mezitlililer olarak çalışacaklarını ve Mezitli’yi bir bütün olarak görüp herkesi ve her kesimi kucaklayarak yeni bir Mezitli’yi hep beraber kuracaklarını söyledi.

 

Akkoyuncu,“ Biz Mezitli’nin tamamını bir değer olarak görüyoruz. İlçemizde bize oy verenler, bizim gibi düşünenler ayrıcalıklı olmayacaklar. Biz iş başına geldiğimizde her kesimi kucaklayacağız. Hep birlikte başaracağız, Mezitli kazanacak” dedi.

 

Ziyaretlerinde halkla yakın temas kuran genç ve enerji dolu başkan adayı Akkoyuncu, notlar alıyor ve herkesle teker teker ilgileniyor. En büyük sermayelerinin samimiyet olduğunu vurgulayan Akkoyuncu, “Belediye Başkan Adaylığı sürecinde nasıl çalışıyorsak Belediye Başkanı olduğumuzda da aynı şekilde hatta daha da fazla çalışarak devamlı halkımızla iç içe olacağız” diye konuştu.

 

Atatürk Mahalle Muhtarı Salih Suat Yetişkul’u da ziyaret eden Akkoyuncu, Akdeniz Mahallesi ile ilgili sorunlarını notları arasına aldı. Seyyar esnafın sorunlarını da dinleyen Akkoyuncu ‘Köylü Pazarı’ sözünü verdi.

 

Akkoyuncu, “İnşallah köylümüzün göz büyük bir titizlikle yetiştirdikleri turunç ve diğer zirai ürünleri satabileceği modern bir köylü pazarı kuracağız” dedi.

 

Akkoyuncu, Mezitli halkının kendisine gösterdikleri teveccühe teşekkür ederek, şunları söyledi: “Ben insanları ve diğer adayları kötüleyerek bir yere gelineceğine inanmam. Dürüstlük, fazlalık değil, olması gereken bir şeydir. 30 Mart'a sayılı günler kaldı. Mezitli halkı projelerimizi hayata geçireceğimize bizler kadar inanıyor ve bizleri desteklediklerini söylüyor. Daha önce partimize oy vermemiş insanlar bile bize oy vereceklerini söylüyor. İnşallah 31 Mart’tan itibaren çocuklarımız için, geleceğimiz için, Mezitli’miz için örnek bir kent yaratma arzusuyla projelerimizi hayata geçireceğiz ve hizmet üretmeye devam edeceğiz."

Yorumlar (0)