Akkoyuncu: "Karanlığa ışık tutacağız"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mezitli Belediye Başkan Adayı Serkan Akkoyuncu, “Hep beraber ilçemizi ileriye taşıyacağız. Tüm ilçe halkımız ile birlikte ve beraber hizmet için yürüyeceğiz’’ dedi.

Abone olbanner90
Mezitli 15.02.2014, 17:54 15.02.2014, 17:54
202
Akkoyuncu:

 

MHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Serkan Akkoyuncu, belediye başkan adayı gösterilmesinden sonra seçim çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor. İlçede ev ev, kap kapı dolaşarak vatandaşlara belediye başkanlığı seçilmesi halinde yapacaklarını anlatan Akkoyuncu, “Hep beraber ilçemizi ileriye taşıyacağız. Tüm ilçe halkımız ile birlikte ve beraber hizmet için yürüyeceğiz” diyerek mesaj veriyor.

 

MEZİTLİ’Yİ GELECEĞE HAZIRLAYACAĞIZ

 

Seçim çalışmaları kapsamında Tece mahallesinde vatandaşlarla açık hava toplantısı ile bir araya gelen Akkoyuncu,  sokakta bulunan aydınlatma direklerinin arızalı olması nedeniyle konuşmasını el feneriyle yaptı. Vatandaşların el feneri ile etrafı aydınlatmaya çalışması ilginç görüntü oluşturdu. Bu esnada Akkoyuncu, “Biz, karanlığa, Mezitli’nin geleceğine, ışık tutacağız” dedi.

 

 BELEDİYE HERKES İÇİN ÇÖZÜM MERKEZİ OLACAKTIR

 

Mezitli’nin geleceği için, Mezitli’de yaşamı paylaşanların kararı esas olması gerektiğini işaret eden Akkoyuncu,  yönetimin halk ile her aşamada paylaşılacağını ifade ederek, “İlçede yaşamı kolay kılacak uygulamalar ortak karar ile uygulanacaktır, gerekirse anketlere gidilecektir. Kent Konseyi gibi danışma kurulları hayata geçirilerek, tüm resmi ve özel kurumlar ve STK’larin yönetime katılması sağlanacaktır. Hizmet anlayışımız; Mezitli’de ortak karar, ortak çözümdür. Belediyede halka adil ve eşit hizmet esastır. Yetkiler vatandaşımıza baskı unsuru olmayacaktır. Belediye herkes için çözüm merkezi olacaktır. Belediye için halk değil, halkının hizmeti için Mezitli Belediyesi olacaktır. Hizmetin kapısı olan belediyemiz her daim herkese açık olacaktır” diye konuştu.

 

ÖTEKİLEŞTİRME OLMAYACAK

 

Akkoyuncu, Mezitli Belediyesi’nden hizmet almaya gelen herkesin mutlu ayrılması için çalışacaklarını kaydetti. Hiçbir siyasi ayırım gözetmeden, esnaf, tüccar, çalışan ve halkın belediye ile barışık olması için var güçleriyle çalışacaklarını anlatan Akkoyuncu,  şunları söyledi: “Geçmişte kusur aramak yerine, geleceği planlayacağız.  Zira geçmişi değil gelecek yaşayacağız. Çevre için duyarlılığımız ve mücadelemiz her konumda devam edecektir. Biz, Mezitli’yi daha ileri hedeflere taşıyacak yeni heyecan, istek ve birikimlerle, altyapısı tamamlanmış, merkez ilçelerle ile yarışan çağdaş ve modern bir Mezitli vizyonu için halkımızın hizmetinize talibiz. Bu görevi hakkınca üstlenmeye ve hep birlikte başarıya ulaşacağımıza olan inancımız tamdır.”

Yorumlar (0)