Akkoyuncu: "Mezitli, projelerimizle canlanacak"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mezitli Belediye Başkan Adayı Serkan Akkoyuncu, önemli projelerle Mezitli’yi canlandıracaklarını belirterek, bu projelerle insanları Mezitli’ye çekeceklerini söyledi.

Abone olbanner90
Mezitli 15.02.2014, 17:05 15.02.2014, 17:05
235
Akkoyuncu:

Her gittiği yerde tek hayalinin Mezitli’ye hizmet etmek olduğunu anlatan Akkoyuncu, Mezitli’lilere nasıl bir Mezitli hayal ettiğini anlatıyor. Hazırladığı 85 proje ile Mezitli’yi dünya kenti haline getirmeyi hedefleyen Akkoyuncu, karşılaştığı insanlara projelerini anlatıyor ve “Mezitli’yi ben değil, biz yöneteceğiz” diyerek destek istiyor.

Halk, esnaf ve kurum ziyaretlerini tüm hızıyla sürdüren ve çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmamaya çalışan Akkoyuncu, seçim çalışmaları kapsamında Meltem ve Melodi Sitesi sakinleri ile bir araya geldi.

Site sakinlerin gösterdiği yoğun ilgiyle adeta mini bir mitinge dönüşen toplantıda başkan adayı Akkoyuncu moral depoladı. Akkoyuncu coşkulu kalabalığa, kendisine destek verdikleri için teşekkür ederek Mezitli’ye hizmet etmek için aday olduğunu anlattı. Bu yerel seçimlerin Mezitli’nin ve ülkenin kaderini belirleyecek olduğunun önemine değinen Akkoyuncu, bir sefer de olsa partisi ne olursa olsun düşüncesi ne olursa olsun Mezitli’nin geleceği için herkesin oyuna ve desteğine talip olduğunu dile getirdi.

‘Üreterek büyüyen bir Mezitli’ sloganıyla yola çıktıklarını ifade eden Akkoyuncu, mevcut yönetimin ve bürokrasinin üreticiye sahip çıkmadığını belirterek “Mezitli’de bu anlayışı değiştirmek için geliyoruz. Üretici ve belediye el ele, iş birliği içerisinde çalışacak” dedi.

Tarihi güzellikleriyle dolu bir kentte yaşadıklarını ancak ne yerli ne de yabancı turist çekemediklerini belirten Akkoyuncu, “Mezitli’nin tüm tarihi ve kültürel yapısını bir araya getirerek oluşturacağımız mini Mezitli maketi ile şehrimize yerli ve yabancı turist çekeceğiz” ifadelerini kullandı.

Toplantıda projelerini anlatan Akkoyuncu, “Bütün projelerimizin alt yapısı hazır çünkü ben projeciyim. 30 Mart’tan sonra Allah kısmet ederse yeni bir Mezitli için yeni bir başlangıç yapacağız” diye konuştu.

Yorumlar (0)