Akkoyuncu: “Mezitli’nin kaybedecek zamanı kalmadı”

Açıkladığı projeleri ile büyük beğeni toplayan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mezitli Belediye Başkan Adayı Serkan Akkoyuncu, “Çok şey kaybeden Mezitlimiz için, insan dostu bir Mezitli için herkesin oy kullanmasını rica ediyorum” dedi.

Abone olbanner90
Mezitli 19.02.2014, 22:04 19.02.2014, 22:04
209
Akkoyuncu: “Mezitli’nin kaybedecek zamanı kalmadı”
 Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Akkoyuncu, Mezitli’de gitmedik belde, köy, mahalle sıkmadık el bırakmadı. MHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Serkan Akkoyuncu, seçim çalışması kapsamında İlke Sitesi ve Nehir Park Doygun Sitesi sakinleri ile bir araya geldi.

 

Mezitli’nin, doğası, tarihi ve manevi yönüyle eşsiz bir şehir olduğuna ancak mevcut yönetim tarafından kaderine terk edildiğine dikkat çeken Akkoyuncu, “Günü kurtarma çabası içerisinde olan mevcut yönetimin Mezitli’ye yaptıkları ortadadır. Eğer ki Mezitli’de taş üstüne taş koydularsa Allah onlardan razı olsun. Mezitli halkı her şeyin farkında ve 30 Mart’ı bekliyor” dedi.

 

“HAYAL DEĞİL, GERÇEK PROJELER ÜRETTİK”

 

Mezitli’ye hizmet için yola çıktıklarını vurgulayan Akkoyuncu, “Sizlerin karşısına eli boş değil, uçuk kaçık değil, gerçekçi projelerle çıktık. Sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda, her vatandaşımızı düşünerek, hayatınızı kolaylaştıracak, yaşam standartlarınızı yükseltecek, üretken belediyecilik anlayışı ile çocuklarımıza iyi bir gelecek bırakmak için hizmet aşkı ile yola çıktık. Biz Mezitli için hayal değil, gerçek projeler ürettik. Görüyorum ki; bu aşk karşılıksız değil. Mezitli halkının sevdası, bizim sevdamız. Mezitli halkından gördüğümüz teveccüh de, Mezitli’nin değişime hazır olduğunuzu gösteriyor” şeklinde konuştu.

 

“İNSAN DOSTU BİR MEZİTLİ YARATACAĞIZ”

 

İnsan dostu bir Mezitli yaratacaklarını ve bunu Mezitli halkıyla birlikte yapacaklarının altını çizen Akkoyuncu, “Biz, belediyemizi çalışanlarıyla, muhtarlarla ve sivil toplumun katılımıyla birlikte yöneteceğiz. Mezitli’yi çocuk, yaşlı ve engelli dostu bir şehir yapacağız. Bütün bunları Mezitli halkıyla beraber, onların desteğiyle yapacağız” diye konuştu.

Yorumlar (0)